• Tarımı Geleceğe Taşıyanlar Ödülü

  Migros, Turkuvaz Medya Grubu ve Para Dergisi’nin Tarım ve Orman Bakanlığı katkıları ile gerçekleştirdiği Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi kapsamında, “Tarım Bizim Geleceğimiz” belgeseli ile 15.10.2020 tarihinde “Tarımı Geleceğe Taşıyanlar” ödülünü almaya hak kazandı.

 • EBRD Sürdürülebilirlik Ödülü

  Migros, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın (EBRD) müşterileri arasında gerçekleştirdiği “EBRD Sürdürülebilirlik Ödülleri” kapsamında, uzun vadeli “Yatırım Kredisi” ve “Tahvil İhracı” projeleri ile “En İyi Çevre ve Sosyal Uygulama” kategorisinde 02.11.2020 tarihinde “Gümüş” ödüle layık görüldü.

 • TÜAD Baykuş Ödülü

  Migros Grubu gerçekleştirdiği tüketici araştırması ile “İçgörülü Baykuş” kategorisinde 06.10.2020 tarihinde "Gümüş Baykuş" ödülünü almaya hak kazandı.

 • PLMA Uluslararası Özgün Markalar Mükemmellik Ödülü

  Migros, 22.09.2020 tarihinde Private Label Manufacturers Association (PLMA) tarafından düzenlenen ve küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan ‘Uluslararası Özgün Markalar’ yarışmasında iki farklı kategoride Mükemmellik Ödülü’nü almaya hak kazandı.

 • İyi Yaşam Markaları Ödülleri

  Migros, 17.09.2020 tarihinde, Sustainable Brands İstanbul tarafından gerçekleştirilen “İyi Yaşam Markaları” ödül töreninde Süpermarket kategorisinde ikinci kez ödül almaya hak kazandı.

 • Webrazzi Ödülleri

  Migros Sanal Market, 16.01.2020 tarihinde, Webrazzi Ödüllerinde “Yılın Market Sipariş Servisi” dalında halk oylamasıyla ödüle layık görüldü.

 • Kadın İstihdamı Özel Ödülü

  Migros, 21.11.2019 tarihinde, Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) tarafından düzenlenen “Gelecek Zirvesi"nde, kadın istihdamına sağladığımız katkı nedeniyle “Kadın İstihdamı Özel Ödülü”ne layık görüldü.

 • Stevie Ödülü

  Migros, 19.10.2019 tarihinde, Stevie International Business Awards for Innovation ödül töreninde "Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu" projesi ile "Yılın PR Kampanyası" ve “Yılın Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde iki GOLD STEVIE® ve bir BRONZ STEVIE® ödülü almaya hak kazandı. Migros ayrıca “Yılın Perakende Şirketi” kategorisinde bir GOLD STEVIE® ödülünü aldı ve Halkın Seçimi anketinde “En İyi Perakende Şirketi” seçildi.

 • Stevie Ödülü

  Migros, 20.09.2019 tarihinde, Stevie Awards for Great Employers ödül töreninde "Smart Uzun Dönemli Staj Programı" projesi ile "En İyi Gençlik İstihdamı" kategorisinde BRONZE STEVIE® ödülü almaya hak kazandı.

 • TÜAD Baykuş Ödülü

  Migros Grubu gerçekleştirdiği tüketici araştırmaları ile "Memnun Baykuş" ve “İnovatif Baykuş” kategorilerinde 03.09.2019 tarihinde "Gümüş Baykuş" ödüllerini almaya hak kazandı.

 • The International CSR Excellence Ödülleri

  Migros, 22.07.2019 tarihinde The International CSR Excellence Awards ödül töreninde “Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu” projesi ile Perakende kategorisinde "Initiatives Silver Winner" ödülüne layık görüldü.

 • Kadın Yönetici Dostu 100 Şirket

  Migros, 18 Haziran 2019 tarihinde Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Kadın Dostu 100 Şirket” araştırmasında, kadın yönetici istihdam oranını her yıl artıran bir şirket olarak “Kadın Yönetici Dostu 100 Şirket” kategorisinde 3.lük ödülünü almaya hak kazandı.

 • Türkiye’nin En İtibarlı Markaları Ödülleri

  Migros, 28.05.2019 tarihinde, Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İtibarlı Markaları” ödül töreninde “Türkiye’nin En itibarlı Perakende Mağazacılık Markası” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

 • 2019 RepMan Türkiye İtibar Ligi

  Migros, 17.05.2019 tarihinde, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda “2019 RepMan Türkiye İtibar Ligi”nde yer almaya ve ödül almaya hak kazandı.

 • Capital Ödülü

  Migros, 30.04.2019 tarihinde, "Capital" dergisi tarafından; 15. kez üst üste "Perakende Sektörünün En Beğenilen Şirketi" ödülünü almaya hak kazandı.

 • Etika

  Migros Ticaret A.Ş., 19.04.2019 tarihinde, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından “ETİKA 2018 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü almaya hak kazandı.

 • Türkiye'nin İstihdam Liderleri Ödülleri 2019

  Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde düzenlenen Büyüme ve İstihdam Zirvesi kapsamında Migros, “Türkiye’nin İstihdamŞampiyonları” listesindeki yer almıştır.

 • En Gözde Şirketler Ödülleri

  Migros, Realta Danışmanlık Firması tarafından 116 üniversiteden 50.000’i aşkın üniversite öğrencisiyle gerçekleştirilen “En Gözde Şirketler Araştırması 2019” kapsamında 11.04.2019 tarihinde gerçekleşen ödül töreninde, "Perakende Sektöründe En Çok Çalışılmak İstenen Şirket" kategorisinde birincilik ödülünü almaya hak kazandı.

 • İyi Yaşam Markaları Ödülleri

  Migros, 04.04.2019 tarihinde, Sustainable Brands İstanbul tarafından gerçekleştirilen “İyi Yaşam Markaları” ödül töreninde Süpermarket kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

 • Müşteri Deneyimini En İyi Yönetenler Ödülleri 2019

  Migros 08.03.2019 tarihinde, Şikayetvar Müşteri Deneyim Endeksine göre, Müşteri Deneyimini en iyi yöneten markaların belirlendiği “A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards”ödül töreninde Ulusal Zincir Market Sektöründe Diamond ödülüne layık görülmüştür.

 • Stevie Ödülleri

  Migros, 23.02.2019 tarihinde, Stevie Awards for Sales & Customer Services ödül töreninde “Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu” projesi ile ““Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon” ve “Yılın Fark Yaratan Satış Uygulaması”  kategorilerinde iki SILVER STEVIE® ödülü almaya hak kazandı.

 • 2018 Platin Global 100 Endüstri 4.0 Ödülü

  Migros, 24.10.2018 tarihinde Türkiye’nin "2018 Platin Global 100” ödüllerinde, perakende ve toptan ticaret sektöründe "Platin Global 100 Endüstri 4.0 " ödülünü almaya hak kazandı.

 • 2018 Türkiye’nin En Cool Markası Ödülü

  Marketing Türkiye’nin 19.10.2018 tarihinde düzenlemiş olduğu “Yılın Cool Markaları” ödül töreninde “Süpermarket” kategorisinde Migros, “Sadakart Kartı” kategorisinde ise Money Club Kart, Türkiye’nin En Cool Markaları seçilmiştir.

 • Stevie Awards for Great Employers

  Migros, 21.09.2018 tarihinde, Stevie Awards for Great Employers ödül töreninde “Esnek Yan Haklar” projesi ile “Ücret Tasarımı ve Yönetimi” kategorisinde GOLD STEVIE®, “Yan Haklar Tasarımı ve Yönetimi”  kategorisinde SILVER STEVIE®, “Çalışan Bağlılığı”  kategorisinde BRONZE STEVIE® ödülünü almaya hak kazandı.

 • TÜAD Baykuş Ödülü

  Migros Grubu 06.09.2018 tarihinde, Kurumsal İletişim - Satış işbirliği ile gerçekleştirdiği tüketici araştırması ile "İçgörülü Baykuş" kategorisinde, "Bronz Baykuş" ödülü almaya hak kazandı.

 • 2017 Türkiye’nin En İtibarlı Gıda Marketi Markası Ödülü

  Migros, Türkiye’nin en itibarlı kurum ve markalarının belirlendiği "2017 Türkiye İtibar Endeksi” ödüllerinde, "Türkiye’nin En İtibarlı Gıda Marketi Markası" ödülünü almaya hak kazandı.

 • Kurumsal Farkındalık Ödülü

  Migros İç Denetim faaliyetleri, 2017 yılı içerisinde Uluslararası İç Denetim Enstitüsü’nün (IIA) standartlarına ve etik kurallarına uygunluğu kapsamında bağımsız bir denetim firması tarafından denetlenmiş olup İç Denetim faaliyetleri IIA Standartları ve Etik Kuralları bakımından uyumlu bulunmuştur. Bu kapsamda Migros 30.05.2018 tarihinde, Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından “2017 Kurumsal Farkındalık Ödülü” almaya hak kazanmıştır.

 • Capital Ödülü

  Migros, 10.05.2018 tarihinde, "Capital" dergisi tarafından; 14. kez üst üste "Perakende Sektörünün En Beğenilen Şirketi" ödülünü almaya hak kazandı.

 • Effie

  Migros, 09.05.2018 tarihinde, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışmasında “Size İyi Gelecek İletişim Platformu” ile Sürdürülebilir Başarı Kategorisi’nde Altın Effie, “Uzman Kasap Köfte” Lansmanı ile Çoklu Perakende Kategorisi’nde Bronz Effie ödüllerini almaya hak kazandı.

 • Aon Best Employers Ödülleri - Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü

   Migros Grubu, 08.05.2018 tarihinde, çalışan bağlılığı konusundaki istikrarlı gelişiminin sonucu olarak 2016 yılından sonra 2017 yılında da Aon Best Employers Ödüllerinde "Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü"nün ikinci kere sahibi oldu.

 • Etika

  Migros Ticaret A.Ş., 04.05.2018 tarihinde, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından “ETİKA 2017 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü almaya hak kazandı.

 • SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri – "Zincir Marketler" Kategorisi

  Migros 26.04.2018 tarihinde SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kapsamında "Zincir Marketler" kategorisinde tüm sosyal medya kanallarında gösterdiği yüksek performans ile Altın Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Müşteri Deneyimini En İyi Yönetenler Ödülleri

  Migros 01.03.2018 tarihinde, Şikayetvar Müşteri Deneyim Endeksine göre, Müşteri Deneyimini en iyi yöneten markaların belirlendiği “A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards” ödül töreninde Ulusal Zincir Market Sektöründe birincilik ödülüne layık görülmüştür.

 • Mixx Ödülleri

  Migros 27 Şubat 2018 tarihinde online mecralarda gerçekleştirdiği “Aşk Tam Bana Göre” ve “Sesli Harfler” projeleri ile, IAB’nin düzenlediği “Mixx Awards” ödüllerinde “Dijitalden Mağaza” ve “Mobil Website” kategorilerinde, ödül almaya hak kazandı.

   

 • Perakendenin En Hızlıları

  Migros, 21.12.2017 tarihinde, Capital ve Ekonomist dergilerinin düzenlediği “Perakendenin En Hızlıları” ödüllerinde, Türkiye’nin En Büyük Gıda Perakende Şirketleri kategorisinde mağaza sayısına göre birinci sırada yer alırken, Türkiye’nin Ciroya Göre ve İstihdam Yaratmada En Büyük Perakende Şirketi kategorilerinde liderler arasında yer aldı.

 • CDP Türkiye İklim Liderleri

   Migros, 28.11.2017 tarihinde, CDP (Karbon Saydamlık Projesi) Türkiye tarafından, 2017 İklim Değişikliği Programı Raporu’ndaki başarısı ile “CDP Türkiye İklim Liderleri” ödülüne layık görüldü.

 • Felis Ödülleri

  Migros, 2017 yılında sevgililer gününde hayata geçirdiği “Aşk Tam Bana Göre” adlı projesi ile Medya Bölümü, Paradigma Değiştiren Projeler (Yeni Mecra) kategorisinde, 2016 yılında hayata geçirdiği “İyi Gelecek Elçileri” projesi ile Doğrudan Pazarlama Bölümü, Sadakat Programı Çalışmaları kategorisinde olmak üzere 11.11.2017 tarihinde 2 adet Felis ödülüne layık görülmüştür.

   

 • 2017 En iyi Sosyal Sorumluluk Şirketleri Ödülü

  Ramstore Makedonya, 15 Kasım 2017 tarihinde Makedonya Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı tarafından düzenlenen "2017 En iyi Sosyal Sorumluluk Şirketleri" ödüllerinde "Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Uygulamalari Rntegrasyonu" ile "Piyasaya Karşı Davranış" kategorisinde ve "Dükkan Bizim" projesiyle "Çalışanlara ve Çevreye Karşı Davranış" kategorisinde En İyi Şirket ödüllerine layık görüldü.

 • The Smarties Ödülleri

  Migros, 26 Ekim 2017 tarihinde MMA’in (Mobile Marketing Association) düzenlediği “The Smarties” ödüllerinde “Mobile Website”, “Mobile Audio” ve “Enabling Technology Company Of The Year” kategorilerinde, üç altın ödül almaya hak kazandı.

 • CRE Ödülleri

  Ramstore Kazakistan 19 Ekim 2017 tarihinde CRE (Commercial Real Estate) Forum tarafından “En iyi ticaret ağı” kategorisinde birincilikle ödüllendirilmiştir.

 • Stevie Awards for Great Employers

  Migros Perakende Akademisi, 22 Eylül 2017 tarihinde Amerika’da düzenlenen “Stevie Awards for Great Employers” ödül töreninde; “GATEM Kasap Okulu”, “Part-Time Mağaza Yöneticisi Geliştirme”, “KÜMPEM Yönetici Geliştirme”, “Görevimiz: Liderlik” eğitim programları ve “Migros Sosyal” uygulaması ile 5 altın, 5 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 14 ödüle ve en çok puan toplayan şirket olarak da Türkiye’de ilk kez en büyük ödül olan Grand Stevie Award’a layık görüldü.

 • ATD Associaton for Talent Development Mükemmellik Ödülleri

   Migros, 22 Mayıs 2017 tarihinde ATD Associaton for Talent Development tarafından her yıl düzenlenen Mükemmellik Ödüllerinde, “Part-Time Yönetici Geliştirme” ve “Kasap Yetiştirme” programlarıyla 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü.

 • SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri – ‘Zincir Marketler’ Kategorisi

  Migros 23.05.2017 tarihinde SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kapsamında ‘Zincir Marketler’ kategorisinde tüm sosyal medya kanallarında gösterdiği yüksek performans ile Altın Ödülünü almaya hak kazandı.

 • SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri – ‘Zincir Marketler’ Kategorisi

  Macrocenter, 23.05.2017 tarihinde SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kapsamında ‘Zincir Marketler’ kategorisinde tüm sosyal medya kanallarında gösterdiği yüksek performans ile Bronz Ödülünü almaya hak kazandı.

 • En Çok Engelli İstihdamı Sağlayan Şirketler Ödülü

   Migros Grubu 23.05.2017 tarihinde; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2016 istihdam verilerine göre oluşturulan  “En Çok Engelli İstihdamı Sağlayan” şirketler kategorisinde 3.lük Ödülünü aldı.

 • Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka

   Migros, 17.05.2017 tarihinde gerçekleşen A.L.F.A Awards’ta, Zincir Marketler kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka” seçilmiştir.

 • PLMA Uluslararası Özgün Markalar Mükemmellik Ödülü

  Migros, 15.05.2017 tarihinde Private Label Manufacturers Association (PLMA) tarafından düzenlenen ve küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan ‘Uluslararası Özgün Markalar’ yarışmasında Mükemmellik Ödülü’nü almaya hak kazandı.

 • Etika Ödülü

   Migros Grubu, 28.04.2017 tarihinde, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından “ETİKA 2016 Türkiye Etik Ödülü”nü almaya hak kazandı.

 • Capital Ödülü

   Migros, 26.04.2017 tarihinde, “Capital” dergisi tarafından; 13. kez üst üste “Perakende Sektörünün En Beğenilen Şirketi” ödülünü almaya hak kazandı.

 • Müşteri Deneyimini En İyi Yönetenler Ödülleri

  Migros 20.03.2017 tarihinde, Şikayetvar Müşteri Deneyim Endeksine göre, Müşteri Deneyimini en iyi yöneten markaların belirlendiği “A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards” ödül töreninde Ulusal Zincir Market Sektöründe birincilik ödülüne layık görülmüştür.

 • Aon Best Employers Ödülleri - Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü

  Migros Grubu, 14.03.2017 tarihinde, çalışan bağlılığı konusundaki istikrarlı gelişiminin sonucu olarak 2016 Aon Best Employers Ödüllerinde “Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

 • Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması

   Migros, 02.03.2017 tarihinde, KalDer ve Ipsos’un ortak çalışması “Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması”nda süpermarket sektöründe müşteri sadakat seviyesi en yüksek marka oldu.

 • Stevie Ödülleri – Yılın Ayrıcalıklı Satış Kategorisi

  MacroCenter, 02.02.2017 tarihinde, Stevie tarafından düzenlenen Satış&Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde Macro Yönetici Geliştirme Programı ile ‘Yılın Ayrıcalıklı Satış’ kategorisinde Altın ödülün sahibi oldu.

 • Stevie Ödülleri – Yılın Ayrıcalıklı Satış Kategorisi

  MacroCenter, 02.02.2017 tarihinde, Stevie tarafından düzenlenen Satış&Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde Macro Yönetici Geliştirme Programı ile ‘Yılın Satış Eğitim Programı’ kategorisinde Gümüş ödülün sahibi oldu.

 • Learning Ödülleri

  Migros, 02.02.2017 tarihinde, Learning & Performance Institute tarafından düzenlenen Learning Ödülleri’nde Kasap Yetiştirme Programı ile “Yılın Çalışan Gelişimi Programı” kategorisinde birincilik ödülü aldı.

 • CDP Türkiye İklim Liderleri

  Migros, 30.11.2016 tarihinde, CDP (Karbon Saydamlık Projesi) Türkiye tarafından, 2016 İklim Değişikliği Programı Raporu’ndaki başarısı ile “CDP Türkiye İklim Liderleri” ödülüne layık görüldü.

 • Lovemark

  Migros, 10.11.2016 tarihinde, MediaCat- Ipsos işbirliği ile gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasında “Süpermarket” kategorisinde, ”Lovemark” ödülü almaya hak kazandı.

 • Etika

  Migros Grubu, 18.05.2016 tarihinde, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından “ETİKA 2015 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü almaya hak kazandı.

 • Effie

   Migros Grubu, 11.05.2016 tarihinde, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışmasında “Fiyatını Beğenmeyen Ürünler”  ve “Tam Bana Göre” lansmanları ile perakende kategorisinde bu yılın en büyük ödülü olan 2 adet Gümüş Effie Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Capital

  Migros, 28.04.2016 tarihinde, “Capital” dergisi tarafından; 12. kez üst üste “Perakende Sektörünün En Beğenilen Şirketi” ödülünü almaya hak kazandı.

 • Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması

  Migros, 02.03.2016 tarihinde, KalDer ve Ipsos’un ortak çalışması “Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması”nda süpermarket sektöründe müşteri sadakat seviyesi en yüksek marka oldu.

 • Lovemark

  Migros, 19.11.2015 tarihinde, MediaCat- Ipsos işbirliği ile gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasında “Süpermarket” kategorisinde, ”Lovemark” ödülü almaya hak kazandı.

 • Effie

  Migros, 12.05.2015 tarihinde, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışmasında Sadece Migrosta Lansmanı ile Bronz Effie Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Etika

  Migros Grubu, 29.04.2015 tarihinde, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü almaya hak kazandı.

 • En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü

  Migros Grubu, 27.11.2014 tarihinde, “Perakende Güneşi Ödülleri” tarafından “360 Derece Sosyal Medya” uygulaması ile En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Lovemark

  Migros, 04.11.2014 tarihinde, MediaCat- Ipsos işbirliği ile gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasında “Süpermarket” kategorisinde, ”Lovemark” ödülü almaya hak kazandı.

 • Interactive Media Awards

  Migros Kariyer Facebook uygulaması, 25.09.2014 tarihinde, “Interactive Media Awards” tarafından “Üstün Başarı” ödülü almaya hak kazandı. 

 • Altın Baykuş

  Migros Grubu 25.09.2014 tarihinde, Kurumsal İletişim - Satış işbirliği ile gerçekleştirdiği tüketici araştırması ile "İnovatif Baykuş" kategorisinde, "Altın Baykuş" ödülü almaya hak kazandı.

 • 2014 Peer Awards For Excellence

  Migros Seçme Yerleştirme Departmanı, 22.09.2014 tarihinde, Mağaza Yöneticisi Adayı işe alım süreçlerinde kullandığı yenilikçi işe alım uygulamalarıyla, The 2014 Peer Awards For Excellence ödüllerinde, Retail kategorisindeki ödülünün sahibi oldu.

 • Summit Bronze

  Money Club Facebook uygulaması, 13.06.2014 tarihinde, “Summit International Creative Awards” tarafından; Summit Bronze Ödülünü almaya hak kazandı.

 • En Çok Tercih Edilen Site Ödülü

  Migros Sanal Market, 02.06.2014 tarihinde, “ Turkishtime Ekonomi Dergisi ve Trendbase” tarafından; Market / Gıda Alışverişlerinde En Çok Tercih Edilen Site Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Öğrenmede Mükemmellik ve Yaratıcılık Ödülü

  Migros Perakende Akedemisi, 02.06.2014 tarihinde, "CorpU" tarafından; Öğrenmede Mükemmellik ve Yaratıcılık Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Üstün Lezzet Ödülü

  Migros markalı Ezine Keçi ve Koyun Peynirlerimiz, 07.05.2014 tarihinde, International Taste & Quality Institute (iTQi) 2014 değerlendirmesinde "Üstün Lezzet Ödülü" kazandı.

 • Uygulamada Mükemmellik Ödülü

  Migros Perakende Akedemisi, 05.05.2014 tarihinde "ASTD Excellence in Practice" Uygulamada Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.

 • 2014'ün En İyi Yeni Ürün Ödülü

  Migros'un sağlıklı yaşam ürünleri markası M Life’ın Mini Paket Organik Kuruyemiş Çeşitleri, 16.04.2014 tarihinde, Kanadalı Bağımsız Araştırma Şirketi BrandSpark tarafından "2014’ün En İyi Yeni Ürün Ödülü"ne layık görüldü.

 • Training Top 125

  Migros Perakende Akedemisi, 30.01.2014 tarihinde, “Training Top 125” listesine girmeyi başararak ödül kazandı.

 • En İyi Yeni Uluslararası Kurumsal Üniversite Ödülü

  Migros Perakende Akedemisi, 14.11.2013 tarihinde, “Cubic Awards” tarafından; En İyi Yeni Uluslararası Kurumsal Üniversite Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Yeşil Perakendeci Ödülü

  Bodrum Maya Migros Mağazası, 01.11.2013 tarihinde, “Soysal Perakende Güneşi Ödülleri” tarafından; Yeşil Perakendeci Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Şeref Diploması

  Migros Grubu, 25.10.2013 tarihinde, “Olimpiyat Komitesi” tarafından; Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Şeref Diploması almaya hak kazandı.

 • Kristal Elma ödülü

  Migros Grubu, 04.10.2013 tarihinde, “Reklamcılar Derneği” tarafından; iki dalda Kristal Elma ödülünü almaya hak kazandı.

 • ASTD Best ödülü

  Migros Perakende Akademisi, 01.10.2013 tarihinde, “American Society for Training and Development” tarafından; ASTD Best ödülünü almaya hak kazandı.

 • Brandon Hall Excellence Awards Ödülü

  Migros Perakende Akedemisi, 26.09.2013 tarihinde, “Brandon Hall Group” tarafından; Brandon Hall Excellence Awards Ödülünde 3 kategoride, toplam 6 ödül almaya hak kazandı.

 • Müşteri Hizmetleri Mükemmeliyet Ödülü

  Migros Grubu, 24.09.2013 tarihinde, “Asya Pasifik Perakende Kongre ve Şehir Sergisi” tarafından; Müşteri Hizmetleri Mükemmeliyet Ödülü almaya hak kazandı.

 • En Yüksek Prim Ödeyen İşverenler ve Çalışma Hayatında Engelli Vatandaşlara Katkı Ödülleri

  Migros Grubu, 30.05.2013 tarihinde “SGK ve İŞKUR” tarafından; En Yüksek Prim Ödeyen İşverenler ve Çalışma Hayatında Engelli Vatandaşlara Katkı Ödüllerini almaya hak kazandı.

 • Yılın Örnek İşvereni Ödülü

  Migros Grubu, 30.05.2013 tarihinde, “Yenibiris.com” tarafından; Yılın Örnek İşvereni Ödülünü almaya hak kazandı.

 • LEED GOLD Sertifikası

  Alaçatı Migros Mağazası, Nisan 2013 tarihinde, “Amerikan Yeşil Binalar Konseyi” tarafından; LEED GOLD Sertifikası almaya hak kazandı.

 • Altın Effie Ödülü

  Migros, 01.04.2013 tarihinde, “Effie Türkiye Reklam Etkinliği” tarafından; Altın Effie Ödülünü almaya hak kazandı.

 • CRM Excellence Awards Ödülü

  Money Club, 20.03.2013 tarihinde, “Gartner ve Peppers&Rogers Group” tarafından; CRM Excellence Awards Ödülünü almaya hak kazandı

 • Marketing Power Ödülü

  Migros Grubu, 14.03.2013 tarihinde, “Marketing Power Conference” tarafından; Marketing Power Ödülleri almaya hak kazandı.

 • RETA Avrupa Perakende Teknoloji Ödülü

  Migros Grubu, 20.02.2013 tarihinde, “EuroCIS Perakende Teknolojileri Fuarı” kapsamında; “Benim Ofisim” projesi ile RETA Avrupa Perakende Teknoloji Ödülünü almaya hak kazandı.

 • LEED GOLD Sertifikası

  Bodrum Maya Migros Mağazası, 20.02.2013 tarihinde, “Amerikan Yeşil Binalar Konseyi” tarafından; LEED GOLD Sertifikası almaya hak kazandı.

 • Yılın En Başarılı İK Uygulaması Ödülü

  Migros Grubu, 29.11.2012 tarihinde, “Soysal Perakende Günleri” tarafından; Yılın En Başarılı İK Uygulaması Ödülünü almaya hak kazandı.

 • En çok istihdam sağlayan işletme

  Migros, 09.11.2012 tarihinde İŞKUR İzmir 1.İstihdam Zirvesi Ödülleri’nde; “En çok istihdam sağlayan işletme” ve “En çok kadın istihdamı sağlayan işletme” ödülünü almaya hak kazandı.

 • Yılın İnovasyonu Ödülü

  Migros, 23.08.2012 tarihinde, “Payment Systems Magazine” tarafından; “Jet Kasa “ uygulaması ile Yılın İnovasyonu Ödülünü almaya hak kazandı.

 • Yılın Teknoloji Uygulaması Ödülü

  Migros, 07.12.2011 tarihinde, “Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilik Derneği” tarafından; Mobil Market uygulaması ile Yılın Teknoloji Uygulaması Ödülünü almaya hak kazandı.