Mağazacılık Meslek Yüksek Okulu

Mağazalarımızda çalışan personelimizin işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca almaları gereken mesleki eğitimleri kapsar.

Mağaza Yönetimi Fakültesi

Mağaza yöneticilerimizin işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca almaları gereken mesleki gelişim faaliyetlerini kapsar.

İdari Birimler Fakültesi

Genel Müdürlük ve Şube’lerde idari birimlerde bulunan çalışanlarımızın işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca almaları gereken mesleki eğitimleri kapsar.

Liderlik Fakültesi

Farklı yönetim kademelerindeki yöneticilerimizin ve geleceğin liderleri olarak görülen potansiyel çalışanlarımızın yönetim ve liderlik becerilerinin geliştirilmesini hedefleyen eğitimleri kapsar.

Taze Gıda Fakültesi

Gıda perakendesinde önemli bir uzmanlık olan taze gruplarda (et, şarküteri, meyve sebze) mağaza çalışanları ve yöneticilerimizin üretimden satışa kadar olan tüm süreçler ve ürün özellikleri hakkında uzmanlıklarını geliştirebilecekleri programları kapsar.

Tamamlayıcı Programlar

Yetkinlik Geliştirme, Yabancı Dil, Sistem Süreç ve Yaşam-Hobi başlıkları altında mesleki ve liderlik gelişimine katkı sağlayacak tamamlayıcı programları kapsar.