Markalarımız

Perakende sektörünün öncüsü Migros, 7 coğrafi bölgedeki 81 ilde yer alan mağazalarıyla keyifli alışverişin, yenilikçiliğin ve kalitenin adresidir. Migros en iyi kalitede ürünleri, en bol çeşit ve en uygun fiyatlarla güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine sunmaktadır. Migros, gelişen perakende sektörü standartlarını göz önünde bulundurarak sürekli yenilikçilik felsefesini ilke edinmiştir ve sektör standartlarını geliştiren uygulamaları ile müşterilerine farklı alışveriş deneyimleri sunmaktadır.

2.960 Mağaza

81 İL

2.931.621 m²

1.088

M-Jet

1.150

M

482

MM

153

MMM

56

5M

26

TOPTAN

Son Açılan Mağaza:
ÇARŞAMBA SAMSUN M MİGROS

"Kutlamaya Değer"
Macrocenter, ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetleri ve özel mağaza tasarımıyla Türkiye’nin seçkin süpermarket zinciridir. Müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine özel, Avrupa’nın ve dünyanın en ayrıcalıklı lezzetlerinin yanı sıra Anadolu’ya özgü tatları da sunan Macrocenter, beklentileri aşan hizmet kalitesi ile yaptığı her işe tutku ile imza atmaktadır.

141 Mağaza

15 İL

102.243 m²

Son Açılan Mağaza:
WATERGARDEN İST MACROCENTER

Migros, 1997 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk gıda perakende e-ticaret sitesi olan Migros Sanal Market’in yanı sıra, Macro Online, Macro Banquet, önceliği doğal beslenme olan müşterilerine verdiği ayrıcalıklı hizmet ağını her geçen gün artıran Tazedirekt ve 30 dakikada ürün teslimi sağlayan Migros Hemen ile, online kanallarda müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun farklı çözümler sunmakta ve yaptığı yatırımlarla geleceğin perakendesine kendisini şimdiden hazırlamaktadır.

Migros Sanal Market 81 ilde verdiği hizmet ile online alışveriş imkanı sağlamakta ve ürünleri müşterilerinin kapısına teslim etmektedir.

Tazedirekt.com gıda alışverişinde yeni bir çağ başlatan ve doğal lezzetleri çiftlikten evinize getiren bir alışveriş sitesidir.

30 dakika içerisinde ürünleri kapıya getiren çevrimiçi market uygulaması Migros Hemen’de yaklaşık 2.000'den fazla ürün, Migros fiyatları ile müşterilere sunuluyor.

Migros, Anadolu’yu köy köy, kasaba kasaba geziyor; her yöredeki özel lezzetleri keşfederek bu lezzetleri üreten en iyi ustaları buluyor, asırlık tarifleri ortaya çıkarıyor. Bu özel lezzetleri aslına uygun olarak, geleneksel yöntemlerle ürettiriyor. Müşterilerine “Anadolu Lezzetleri” markasıyla, özel ambalajında, Migros ve Macrocenter kalite ve güvencesiyle ulaştırıyor. Böylece Anadolu’ya ait özel lezzetlerin ve tohumların kaybolmadan gelecek nesillere aktarılmasına katkıda bulunuyor.

Migros Toptan’da işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Migros kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde.

Money Kart, 1998 yılında Migros Club adı ile hayata geçirilmiştir. 2019 yılı itibariyle 12 Milyonu aşkın müşterisi, Money ile alışverişlerde indirim, Money kazanımı, kampanya ve ulaşım gibi avantajlardan yararlanmaktadır.

Pratik ve uygun fiyatlı ürünleriyle herkesin damak zevkine uygun, pişirmeye hazır ürünler sunan Migros Uzman Kasap markası 2013 yılında kuruldu. Migros’un 67 yıllık tecrübesi ve et konusundaki uzmanlığını aktardığı Uzman Kasap ürünleri Migros Kasap Okulu’ndan mezun uzman kasap kadrosu tarafından hazırlanır, Migros’un uzman veteriner hekim kadrosu ve gıda mühendisleri tarafından denetlenir, soğuk zinciri kırılmadan, taptaze ve güvenle müşterilere ulaştırılır. Tüketicilerin damak zevkine uygun olarak hazırlanan et ve köfteler, %100 Migros güvencesiyle satışa sunulur.

Türkiye’nin en büyük taze et üretim tesisine sahip olan Migros’un, et konusundaki uzmanlığını aktardığı Uzman Kasap ürünlerinde kıyma, kuşbaşı ve köfte çeşitleri gibi temel ürünlerin yanı sıra dondurulmuş ürünler ve sakatat ürünleri de yer alıyor.

Uzman Kasap ürünleri sunduğu pratik pişirme çözümleri, eşsiz lezzeti ve uygun fiyatıyla 2.300’ü aşkın Migros mağazasında tüketicilerle buluşuyor.

Neden Bizden Et Almalısınız

Migros Yemek, Migros One çatısı altında sektörde yeni bir dönem başlatıyor. Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Macroonline ve Tazedirekt hizmetini çatısı altında bulunduran Migros One, Migros Yemek ile geniş bir restoran ağı, uygun fiyatlı, bol çeşitli ve sağlıklı menü seçenekleri sunuyor. Hızlı bir biçimde hizmet ağını genişletecek olan Migros Yemek, güçlü teslimat altyapısını kullanıp, siparişleri yüksek hizmet kalitesi ile müşterilerine sunarken, kısa sürede Türkiye’nin 81 iline yaygınlaştırılacak.

Migros, iştiraklerinden Moneypay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.’nin tasarladığı MoneyPay mobil uygulamasıyla müşterilerine farklı finansal çözümler sunuyor. MoneyPay uygulaması sayesinde alışverişler temassız bir şekilde QR kod ile tamamlanabiliyor. Kullanıcılar, Mastercard altyapısında sunulan dijital karta aktardıkları bakiye/ön ödemeli kart ile veya tanımladıkları kredi kartı ya da kişiye özel belirlenen hazır limit üzerinden ödemelerini yapabiliyor. Finansal iş partnerlerinin tanımladığı hazır limiti kullananlar, ödemelerini 30 güne kadar masrafsız erteleme imkanına sahip oluyor. Havale ve EFT olanaklarının yanı sıra, uygulama üzerinden sadece cep telefonu numarası girilerek istenen kişiye 7/24 para transferi de yapılabiliyor.

www.moneypay.com.trMion, kendini iyi hissetmenin, özgüven duymanın, kendinin en iyi versiyonu olmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyor. İyi görünmenin iyi hissettirdiğini biliyor. Herkesin kendine has ve benzersiz güzellikleri ve özellikleri olduğunu savunuyor. Tüm o eşsiz farklılıkları kucaklayıp, kendine iyi bakmak isteyen herkesi kapsayıp, kişisel bakım yolculuklarını kolaylaştıracak imkanlar yaratıyor. İyi görünmeyi, iyi hissetmeyi kolay ulaşılabilir ve erişebilir kılıyor.

15 Mağaza

4 İL

²

Son Açılan Mağaza:

Güncel mağaza listesi için tıklayınız
Mimeda, Türkiye’nin ilk perakende medya şirketidir. Markaları doğru alanda ve doğru hedef kitle ile buluşturma hizmetini sunar. Data, iletişim kanalları ve reklam teknolojisini bir araya getirerek, tüketicilerin değişen ihtiyaç ve taleplerini keşfederken, mevcut datayı anlama yeteneği ile iş ortaklarına yönlendirici iç görüler paylaşır ve dataya dayalı öneri hizmetleri sunar.

mimeda.com.tr