ANTALYA’NIN CANNES’DAN FAZLASI VAR... MACROCENTER AÇILIYOR! ”

31-05-2011

MACROCENTER, İSTANBUL’DAN SONRA İLK KEZ ANTALYA’DA HİZMETE GİRİYOR

Özel tatlar konusunda Türkiye’nin öncü markası Macrocenter, lezzet tutkunları için İstanbul dışındaki ilk mağazasını Antalya’da açıyor. Avrupa’nın ve dünyanın en özel lezzetlerini keyifli sofralar için raflarına taşıyan Macrocenter, yemek ve yaşam stili anlayışını İstanbul’dan sonra bu kez Antalya Terracity’de müşterileriyle buluşturuyor. 2200 metrekarelik alana kurulu Macrocenter, Türkiye’nin bir numaralı turizm cenneti Antalya’da yerli ve yabancı misafirlerini 1 Haziran’dan itibaren ağırlayacak.

Market müşterisine bugünkü beklentilerin ötesinde hizmet vermek, geleceğin beklentilerini ise şimdiden tasarlamak iddiasıyla hizmet veren, Türkiye’de özel tatlar konusunda öncü marka Macrocenter, İstanbul dışındaki ilk adresini Antalya olarak belirledi. Halen İstanbul’da 11 mağaza ile seçkin müşterilere Avrupa’nın ve dünyanın en özel tatlarını sunan Macrocenter, 1 Haziran’dan itibaren pek çok yerli ve yabancı markanın ilk kez yer alacağı Terracity Alışveriş Merkezi’nde Antalyalı müşterilerle buluşacak.Antalya’nın Cannes’dan fazlası var…
İstanbul dışındaki ilk Macrocenter mağazasını Türkiye’nin ve dünyanın sayılı turizm merkezlerinden Antalya’da açmaya karar veren Migros Grubu, bünyesindeki farklı formatlar arasında yer alan seçkin markası Macrocenter’ı böylece ilk kez İstanbul dışındaki müşterileriyle de buluşturmuş oluyor. Antalya Terracity’de 2200 metrekarelik alana kurulu Terracity Macrocenter, sadece raflarına taşıdığı birbirinden seçkin lezzetlerle değil; her alanda eğitim almış uzman personelinin sunduğu üstün hizmet kalitesiyle de fark yaratacak. Antalyalı yerli ve yabancı müşterilerine hizmet verecek olan Terracity Macrocenter’da raflardaki birbirinden özel lezzetler görüntüsü, tazeliği, kokusu, tadı ve trendy sunumuyla alışverişte yepyeni bir dönemin başlangıcı olan Terracity Macrocenter Antalya’nın Cannes’dan fazlası var dedirtecek şekilde tasarlandı.

Özel şarap kavında, ısı kontrollü servis
İstanbul’daki mevcut 11 mağazasında olduğu gibi hizmet verecek olan Terracity Macrocenter fonksiyonel reyonları, profesyonel uzmanlık servisi ile hizmette beklentinin de ötesine geçmeyi hedefliyor. Dünyanın en ücra köşesinden lezzetlerle ve Anadolu’dan özel tatlarla donatılan Macrocenter reyonlarında dana bacondan kuzu fümeye, pesto soslu-mozzarella peynirli piliç sarmadan biberiyeli kuzu böbrek yatağına kadar yüzlerce lezzet sunulmak üzere müşterileri bekliyor. Balık reyonunda bulunan zengin standart çeşitlere ilave olarak mevsime göre özel bazı tatlar da Terracity’de yer alacak. Terracity’de Macrocenter ayrıcalığının hissedileceği en özel alanlardan biri ise ısı kontrollü özel kav bölümü. Bu bölümde dünyanın en özel şarap çeşitleri meraklılarını bekliyor olacak.

Seçkin tatlar ve kokular arasında kitap keyfi…
Seçkin misafirlerini Antalya’da da ağırlayacak Macrocenter’ın Terracity mağazasında, alışverişi anlamlı bir deneyime dönüştürmek isteyenler için sıradışı bir köşe yaratıldı. Ahşap şık oturma grupları ile tasarlanan bu bölümde, dileyen müşteriler kitaplarını dünyanın en lezzetli tatları arasında inceleyebilecek, okuyabilecekler. ‘Alışveriş deneyimi yaşatma’ ve ‘en farklı lezzetleri müşteriyle buluşturma’ iddiası ile müşterilerine ulaşan Macrocenter’ın Terracity’deki mağazasında bir de cafe yer alıyor. Terracity Macrocenter’a alışveriş için gelen müşteriler keyifli bir mola vermek istediklerinde, gezip dolaşırken cafede gördükleri lezzetleri anında sipariş edip, ayrı bir kasadan ödemelerini yapabilecekler. Macrocenter seçkin gıda ürünleri ve gurme damak tadı yanında sunum ve yaşam tarzı olarak da özel bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Ödediğinin karşılığını almak isteyenler için tek adres
Raflarına taşıdığı her ürünü sağlık, kalite ve lezzet açısından titiz bir elemeden geçiren; Avrupa’nın ve dünyanın en seçkin lezzetlerini müşterilerinin beklenti ve önceliklerini dikkate alarak raflarına taşıyan Macrocenter, paranın değerini gurme ve yenilikçi keşiflerle veriyor. Ayrıca direkt sofraya konulabilecek hazır yemek çeşitleri pratiklik katıyor. Seçkin Akdenizliler için tek adres olma iddiasıyla Macrocenter 1 Haziran’da Terracity’de hizmete girecek.