Çocuklar Mutlu Olsun Diye Migros Grubu'ndan Bol Kampanyalı 23 Nisan Haftası

20-04-2012

Migros Ticaret 23 Nisan’da çocuklara çifte bayram yaşatıyor… ‘23 Nisan Tiyatro Şenliği’ ile çocuklara eşsiz bir bayram hediyesi veren Migros Grubu, tüm çocuklar mutlu olsun diyenlere toplumsal yardımlaşma için eşsiz bir fırsat sunuyor…
20-21-22-23 Nisan tarihlerinde kırtasiye, oyuncak ve çocuk kitaplarını Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter mağazalarından yüzde 50 indirimle alan Migros Grubu müşterileri, dilerlerse bu ürünleri TEGV vasıtası ile
çocuklara ulaştırabilecekler...


Kurumsal değerleri arasında yer alan ‘duyarlılık’ ilkesi doğrultusunda çocukların gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen Migros Grubu, kültür ve sanatla büyüyen, yaratıcı, katılımcı çocuklar yetiştirmek için düzenlediği etkinliklerle 18 yıldır milyonlarca çocuğu her 23 Nisan’da tiyatro ile buluşturuyor. Bu yıl da ‘Migros 23 Nisan Tiyatro Şenliği’ kapsamında 15-30 Nisan tarihleri arasında binlerce çocuk tiyatronun renkli dünyasını keşfe çıkacak.

12 ilde, 21 farklı oyun 52 temsille çocuklar tiyatro seyretmenin keyfini çıkaracak...

Migros ve Devlet Tiyatroları işbirliği ile düzenlenen ‘Migros 23 Nisan Tiyatro Şenliği’ bu yıl da 12 ilde, 21 farklı oyun ve 52 temsille sahneleniyor. Çocukların, ücretsiz davetiyelerini Migros mağazalarından temin edebildiği bu festival aracılığıyla Migros; geleceği yaratacak, toplumun ilerlemesinde önemli görevler alacak çocukların kültür ve sanatla büyüyüp gelişmesi için topluma yatırım yapmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Antalya, Erzurum, Konya, Sivas ve Van illerindeki Migros mağazalarını ziyaret eden herkes, alışveriş yapma şartı olmadan kasalardan alacakları rezervasyon fişleri ile bulundukları ildeki Devlet Tiyatrosu gişelerini ziyaret ederek bu fişleri istedikleri seans için ücretsiz bilete çevirebilecekler.

Çocuklar Migros ile paylaşmayı öğreniyor...

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu dahada zenginleştiren Migros Grubu, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile birlikte 3 yıl önce 23 Nisan haftasında başlattığı kampanyasına bu yıl da devam ediyor. Çocuklar, Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter mağazalarından 20-21-22-23 Nisan tarihleri arasında tüm oyuncak, çocuk kitapları ve kırtasiye ürünlerine %50 indirim ile sahip olabilecekleri gibi dileyen aileler TEGV vasıtası ile bu ürünleri başka çocuklara ulaştırabilecekler.
Migros, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile yaptığı bu işbirliği sayesinde çocuklara paylaşmanın değerini, yardımlaşmanın önemini hatırlatıyor. Oyuncak, kitap ve kırtasiye malzemelerinin Türkiye’nin değişik illerinde bulunan TEGV’e ait etkinlik noktalarındaki çocuklara ulaştırılması için gerekli altyapı ve lojistik hazırlıklarını yapan Migros Grubu, bu kampanya ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklara ‘paylaşmanın mutluluğunu’ yaşatırken aileler içinde anlamlı bir fırsat yaratıyor.

Çocuklara Özel Alışveriş Deneyimi

23 Nisan’da farklı bir deneyim daha Migros ve Tansaş Mağazalarında çocukları bekliyor. “Alışverişin Yıldızları” 23 Nisanda ilk alışveriş deneyimlerini Migros ve Tansaş Mağazalarında yaşıyorlar. Çocuklar, verilecek alışveriş listesindeki ürünleri personel eşliğinde mağaza raflarından toplayarak çeşitli ürün hediyeleri kazanabilecekler.