EGE’DEKİ GÜCÜNÜ TÜM TÜRKİYE’YE YAYAN TANSAŞ, 300. MAĞAZASINI AÇIYOR...

04-09-2009

Ege’de doğan, bölgesel bir marka iken ulusal tanınırlığa ulaşarak başarısını ‘Ege’nin dışına da taşıyan Tansaş 300.mağazasını açıyor. 4 Eylül’de Mecidiyeköy’de açılacak Tansaş, müşterileriyle bir noktada daha buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Tansaş’ın yaygınlaşma stratejisi çerçevesinde yapılan açıklamada, Tansaş’ın bugün geldiği noktada 300 mağaza ile hizmet verdiği, bunların yüzde 51’inin Ege bölgesinde yer aldığı belirtiliyor. Gelecek yıllarda ise Ege bölgesindeki yoğunluğun, ulusal bir marka olarak açılacak yeni mağazalarla ülke sathına yayılacağı ifade ediliyor.

Yepyeni “Süppper Marketim” konsepti ile Tansaş; müşterilerine “Tanzim satış fiyatları”nda alışveriş imkanı, kaynağı belli hesaplı et avantajı, pazar fiyatına sebze-meyve ve beğenmediğiniz gıda ürününe iade hakkı sunuyor.

Akıl almaz tüketici hakları ile daima müşterisini korumayı önceliği olarak tanımlayan Tansaş; bu haklar çerçevesinde müşterilerine kasa açtırma, promosyon fiyatına ürün alma, taze ürün alma, sigorta, düşük olan fiyatı ödeme, basım hatasından korunma, denetlenmiş ürün alma gibi ana başlıklarda müşteri haklarını savunuyor.

Yaygınlaştığı bölgelerdeki yöresel lezzetleri raflarına taşıyan Tansaş, bu ürünlerin Türkiye çapında yaygınlaşması ile ülke adına yeni değerlerin ekonomiye kazandırılması için destek veriyor. Şirket yetkililerinin yaptığı açıklamada Türkiye çapında yaygınlaşan mağazalarla yerel markalara destek verildiği, ekonomik gücün ve bilinirliğin bu yeni markalar için bir basamak olması yönünde işbirlikleri oluşturulduğu şeklinde oldu.

Tansaş, 2006’dan bu yana “Küresel Isınmaya Karşı Çözüm Siz Olun” sloganıyla Ege’nin bozulan orman alanlarını yeşertmeye devam ediyor. Sosyal sorumluluk alanındaki yüksek duyarlılığıyla bilinen Tansaş müşterisi ile el ele vererek Ege’ye toplamda 230.000’den fazla fidan kazandıran Tansaş hız kesmeden çevreci projelerine devam ediyor.

Türkiye genelindeki hızlı yayılımı ile Ege’nin başarı öyküsü Tansaş, ülke çapında müşterilerine yakın duruşu ile değer yaratmaya odaklanarak büyümeyi hedeflemektedir.