KALİTELİ VE GÜVENLİ OKUL ALIŞVERİŞİNİN ADRESİ MİGROS

05-09-2012

MİGROS GRUBU GERİ DÖNÜŞÜMLÜ, SAĞLIKLI, KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI KIRTASİYE ÜRÜNLERİYLE ÖĞRENCİ VE VELİLERİN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Migros Ticaret A.Ş. 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını karşılayacak tüm kırtasiye ürünleri için hazırlıklarını tamamladı. Tüm kalite kontrol süreçlerinden geçerek tüketici ile buluşturulan kırtasiye malzemeleri arasından çocuk sağlığına zararlı hiçbir toksik madde içermeyen ürünleri raflarına taşıyan Migros Grubu, velilerin okul alışverişini güvenle yapmalarını sağlıyor. Çok çeşitli markadan ve lisanstan ürünün en uygun fiyattan öğrenci ve velilerin beğenisine sunulduğu Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında, Money Visa Kart kullanıcıları kırtasiye ürünlerinde tek seferde 25 TL ve üzeri alışverişe %25 indirim fırsatı kazanıyor.

Migros Grubu, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesinde ilk adresi olacak. Çocukların yılboyu kullanacağı kırtasiye ürünlerinde, üretimden tüketime kadar uzanan süreçlerdeki tüm Kalite ve Ürün Güvenliği Sisteminin gereklerini yerine getiren Migros Grubu, velilerin bu yıl da hem ekonomik hem de güvenle alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Migros grubu, çalışmalarına bir yıl öncesinden başladığı okul döneminde, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde Kalite Yönetim Departmanı Ürün Güvenliği Birimi’nin kontrolünden geçiriyor. Bununla birlikte uluslararası standartlar çerçevesinde pek çok test aşamasından geçen kırtasiye ürünlerinde; özellikle insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratma riski taşıyan Kadmiyum, Nikel, Azo Boyar gibi maddelerin kesinlikle bulunmadığını teyit eden tüm testler gerçekleştiriliyor. Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol edilerek risk değerlendirmeleri yapılıyor. Tedarikçi firmalardan ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Firmaların analiz raporları yoksa risk değerlendirmesi kapsamında gerekli görülen parametrelerdeki ürünler, akredite olmuş dış kurumlara analize gönderiliyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda sadece analiz sonucu uygun olan ürünleri onaylayarak satışa sunan Migros Grubu, çocukların yaşam kalitesini artıracak ve geri dönüşebilir malzemeden imal edilen ürünleri raflarına taşıyor.

Lisanslı ve markalı ürünler en iyi fiyatlardan velilerle buluşuyor
Migros Grubu mağazalarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı lisanslı ve markalı pek çok seçkin ürün okul-kırtasiye reyonlarında en iyi fiyatlardan tüketicileri bekliyor.

Çocukların hayranı olduğu çizgi film kahramanları Süngerbob, Spiderman, Hello Kıtty, Cars, Beyblade, Barbie, Pepee, Dora’nın tasarım çantaları ve küçük taraftarlar için özel tasarlanan FB, GS, BJK lisanslı okul çantaları Migros Grubu mağazalarında, çocuklarla birlikte okula gitmeyi bekliyor.

Kaliteli ile ucuzluk bir arada
Birinci kalite kağıttan üretilen ve yurt dışından seçilen özel kapak desenli kiloluk defterler çok uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşurken, bir öğrenci için gerekli tüm temel ürünleri içeren 17 çeşit 70 parçadan oluşan kırtasiye seti 9.99 TL’den, fotokopi kağıtları ise piyasa fiyatının çok altı olan 4.99TL’den satılacak. 12’li pastel boya, 8’li kurşun kalem, 6’lı kırmızı kalem ve 5’li tükenmez kalem çoklu adetleri ile öğrencilerin yıllık tüm ihtiyacını karşılayacağı gibi, 1 TL’nin altındaki fiyatları ve kalitesi ile de tercih sebebi olacak.

Money Visa Kart kazandırıyor
Migros Grubu mağazalarından okul öncesi alışveriş yapacak olan tüm veliler ve öğrenciler en iyi kaliteye en uygun fiyattan alışveriş yapma ayrıcalığı yaşayacaklar. Bu mağazalardan kırtasiye ve okul alışveriş yapan Money Visa Kart sahibi veliler, 6-26 Eylül arasında tek seferde 25 TL ve üzeri alışverişlerinde %25 indirim fırsatı ile okul alışverişlerinden ayrıca karlı çıkacak.