Migros Ramazan Sofralarına Bereket Getiriyor

02-07-2013

Migros Ramazan Sofralarına Bereket Getiriyor

Migros Grubu, bu yıl da Ramazan’ı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kolileri, indirim kampanyaları ve kazandıran fırsatlarla karşılıyor. Ramazan ayına özel hazırladığı ‘Bereket’, ‘Lezzet’ ve ‘Ziyafet’ kolileri ile ekonomik fiyatlarla sofraları donatacak olan Migros Grubu, Ramazan’da çevresindekileri sevindirmek isteyenler için de Ramazan Hediye Kartları ile özel ve anlamlı bir seçenek sunuyor.

Migros Grubu, Ramazan ayını, zengin içerikli, ekonomik fiyatlı kolileri ve düzenlediği özel kampanyalarla karşılıyor. Bu yıl da Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter mağazaları ile Sanal Market’te satışa sunulan üç ayrı Ramazan kolisi sofralarda yerini almaya hazır. Hayırsever vatandaşlar için sunulan “Ramazan Hediye Kart”lar ise, Ramazan’da yapılacak yardım ve bağışlar için ideal bir seçenek.

Zengin Ramazan sofraları küçük bir karta sığdı
Migros Grubu, özel tasarımlı ‘Ramazan HediyeM’ Kart ve ‘Tansaş Ramazan Hediye Kart’ ile Ramazan’da hediye vermek isteyenler için anlamlı bir alternatif sunuyor. ‘Ramazan Hediye’ kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. Tüm Migros, Tansaş ve 5M Migros mağazalarında geçerli olan HediyeM Kart ve Tansaş Hediye Kart’a sahip olmak için yapılması gereken tek şey; Migros, Tansaş ve 5M mağazalarını ziyaret etmek…Ramazan kolisiyle % 37’ye varan tasarruf fırsatı
Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Ramazan kolileri, aynı zamanda bütçeler için büyük avantaj da sağlıyor. Ramazan ihtiyaçlarını tek tek almak yerine Ramazan kolisi olarak almak, tüketici için % 37’ye varan tasarruf fırsatı sunuyor. Migros Grubu tarafından üç farklı içerikte hazırlanan Ramazan kolilerinin yanı sıra Ramazan süresince özel kampanyalarla sunulacak ürünler de, aile bütçesinde fark yaratacak fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

Üç avantajlı seçenek
Her yıl müşteriden gelen talebe göre hazırlanan koliler undan salçaya, şekerden çaya, çorbadan reçele kadar sahur ve iftar sofraları için vazgeçilmez temel gıda maddelerinden oluşuyor. Tüketici için en ekonomik fiyatlarla Ramazanı karşılayan Migros Grubu, 11, 16 ve 21 ürün çeşidinin bulunduğu üç değişik koli seçeneği sunuyor.

Sofralarda Migros ‘Bereket’i…
11 çeşitten oluşan ‘Bereket’ kolisi 19,90 TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Bereket kolisinde un, pirinç, çay, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, toz tatlı ve gazlı içecek bulunuyor. Bereket paketi ile bereketli sahurlar ve iftarlar tüketiciyi bekliyor.

Ramazan sofralarının lezzeti bu kolinin içinde
16 çeşitten oluşan ‘Lezzet’ kolisinin fiyatı ise 29,90 TL. Bu pakette un, pirinç, çay, Türk kahvesi, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, reçel, krem çikolata, bisküvi, buzlu çay, gazlı içecek ve toz tatlı yer alıyor.

Ramazan sofrası ziyafete dönüşsün
21 çeşitten oluşan ‘Ziyafet’ kolisinin fiyatı 44,90 TL olarak belirlendi. Bu pakette un, pirinç, çay, Türk kahvesi, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, reçel, bal, sofra tuzu, siyah zeytin, bisküvi, tavuk bulyon, krem çikolata, buzlu çay, gazlı içecek, limonata ve toz tatlı yer alıyor.

Money Visa’dan 4 farklı temel tüketim ürün gruplarında %25 indirim ve Ramazan kolilerinde %10 indirim
Money Visa ile 10-25 Temmuz tarihleri arasında Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten 4 farklı dönemde sıvı yağdan çaya, meşrubattan peynire 4 farklı temel tüketim ürün grubunda yapılacak alışverişlerde anında %25 indirim alınabilecek.

Ayrıca Ramazan ayı boyunca Money Visa Kart ile Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten yapılacak Ramazan kolisi alışverişlerinde anında %10 indirim uygulanacak.

‘Ramazanda Tuttur Hedefini, Kazan Daha Çok Money’
4 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club, Money Visa veya Money Club özellikli kartlar ile yapılacak alışverişlerde, sunulan hedefi gerçekleştiren müşteriler Money kazanacak. Kampanyadan kazanılan 1 Money, 1 TL değerinde bedava alışveriş imkanı sağlayacak.