MİGROS’TAN HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NDE HAYVANSEVERLERE ÖZEL KAMPANYA

30-09-2011

CAN DOSTLARIMIZ İÇİN SEVGİMİZ TAM, FİYATLARIMIZ YARI YARIYA

Migros Grubu 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü çerçevesinde Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M ve Sanal Market formatlarında mama ve aksesuar grubu dahil, tüm pet ürünlerinde %50 indirim fırsatı sunuyor.

Migros Grubu, geleneksel hale getirdiği kampanyası ile bu sene de hayvanseverlerin yanında olmaya devam ediyor. Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlediği ve 4 gün sürecek olan, “tüm pet ürünlerindeki %50 indirim kampanyası” ile Migros Grubu, hayvanseverleri Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M ve Sanal Market’e davet ediyor.

Anlamlı bağış
Hayvanseverler, Migros Grubu mağazalarında Money Club özellikli kartları ile pet ürünlerini dilerlerse %50 indirim ile alabilecekleri gibi dilerlerse indirimli aldıkları bu ürünleri sadece istanbul Mağazalarına özel, sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların yaşam hakları ve refahlarını sağlamaya yönelik çalışmalarda bulunan Haçiko’ya ( Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma derneği ) bağışlayabilecekler. Bunun için kasalarda bağışta bulunmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacak.