MİGROS’TAN SONBAHARDA “ÇILGIN MONEY YAĞMURU”

13-10-2010

Migros, 56.yıl kutlamaları çerçevesinde ikincisi %50 kampanyasının ardından “Çılgın Money Yağmuru” ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Money Club Kart veya Money Visa sahipleri için bu sonbahar çok bereketli geçecek.

MİGROS’TAN SONBAHARDA “ÇILGIN MONEY YAĞMURU”

Money Club Kart veya Money Visa sahipleri 14-27 Ekim tarihleri arasında Migros mağazalarından yapacakları tek seferde 50 TL ve üzeri alışverişlerde, Migroskop kataloğundaki indirimli ürünler üzerinden  ekstra Money kazanıyor.

 

En avantajlı kampanyalarla tüketiciyi sevindiren Migros Ticaret A.Ş., 56.yıl kutlamaları kapsamında tüketiciye birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Migros, ikincisi %50 kampanyasının ardından “Çılgın Money Yağmuru” ile kutlamalara ülke çapında müşterileri ile devam ediyor. 14-27 Ekim tarihleri arasında Money Club Kart veya Money Visa ile Migros mağazalarından tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, Migroskop kataloğundaki indirimli ürünlerde ekstra Money kazanma fırsatı yakalıyor.

İki gün içerisinde kartlarına yüklenecek olan ekstra Moneyleri 7 Kasım tarihine kadar kullanabilecek olan tüketiciler, ürünler kasadan geçmeden ve ödeme esnasında Money Visa kullanması durumunda 2 kat Money kazanıyor.

Et ve süt ürünlerinden şarküteriye, bisküvi çikolata gibi gıda ürünlerinden meşrubata kadar geniş bir gıda yelpazesinin yanı sıra, temizlik ve kozmetik ürünleri, tekstil ve elektronik ev aletleri de kampanya dahilinde inanılmaz fiyatlarla tüketici ile buluşuyor.