AFYON’UN İLK HİPERMARKETİ AÇILDI

15-07-2010

HEM MÜŞTERİLERİN HEM DE İŞLETMELERİN A’DAN Z’YE TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN AFYON 5M MİGROS’UN AÇILIŞ GÜNÜNDE TONLARCA ÜRÜN ÇOK ÖZEL FİYATLARDAN MÜŞTERİYLE BULUŞTU.

AFYON’UN İLK HİPERMARKETİ AÇILDI

Migros Ticaret A.Ş.’nin en yeni formatı 5M Migros, Afyon’da hiper konseptiyle şehrin en büyük perakende noktasını hizmete açtı. Türkiye genelindeki dokuzuncu 5M Migros olan Afyon mağazası 5 bin 350 m2’lik alanda bireysel tüketicilere hipermarket konseptiyle; otel, restoran, cafe ve toplu yemek şirketleri için de kolili ürünlerle toptan satış konseptiyle hizmet verecek. Afyon 5M Migros’un açılış gününde 1 tır buzdolabı, 2 tır deterjan, 2 kamyon LCD, 2 kamyon yumurta, 2 tır tuvalet kağıdı, 1 tır tozşeker, 1 kamyon makarna, 1 kamyon ayçiçeği yağı, 2 kamyon karpuz açılışa özel yapılan indirimlerle hızlıca tükendi.

Migros Ticaret A.Ş.’nin en yeni formatı 5M Migros, dokuzuncu mağazasını Ege Bölgesi’nin çok önemli bir geçiş noktası olan Afyon’da hizmete açtı. Ürün çeşitliliği ve fiyat avantajları ile Afyon 5M Migros’ta tüketiciler birbirinden lezzetli yerel tatları da bulabilecekler.

Yıl sonuna kadar 3 adet 5M daha açmayı hedefleyen Migros Ticaret A.Ş. Afyonlu müşteriler ve işletmeler için şehrin en büyük alışveriş adresini yarattı. Afyon’daki 5M Migros’ta ilk kez bireysel tüketicilerle birlikte otel, restoran, cafe ve toplu yemek şirketleri için de toptan satış konsepti geliştirildi ve uygulamaya konuldu. Afyonluların her türlü gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını hipermarket konseptiyle karşılayan Afyon 5M, bir yandan da bölgenin lojistik açıdan geçiş noktası olması gerçeğinden hareketle tüm otel, restoran, cafe ve toplu yemek şirketlerinin ihtiyaçlarını 10, 15, 20 kg ya da kolili satışla karşılayacak toptan satış konseptini geliştirdi.

5M Migros, Afyon’da toptan da satacak...

A’dan Z’ye müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen 5M Migroslar, yarattığı rahat ve keyifli alışveriş ortamı ile öne çıkıyor. Afyon’da hizmete açılan 5M Migros ise hipermarket formatının yanı sıra toptan satış özelliği ile de bir ilk yaratıyor.

Afyon’un yerel lezzetleri 5M Migros raflarına taşınıyor…

 Afyon’a özel lezzetler de 5M Migros raflarındaki yerlerini alarak tüketicilerle buluştu. Afyon 5M Migros’ta meşhur Afyon sucuğundan Afyon kaymağına, Afyon lokumlarından yerel süt ürünlerine kadar pek çok yerli üreticinin ürünü tüketicinin beğenisine sunuldu.

Elektronik ürünlerinde açılışa özel fiyatlar…

Afyonlular, Afyon 5M Migros’ta yüzlerce çeşit elektronik eşyaya tek bir noktadan inanılmaz fiyatlarla sahip olma fırsatı yakaladılar. Açılışa özel fiyatlarla tüketiciyi karşılayan Afyon 5M Migros’ta; 800 devir çamaşır makinesi 399 TL, No frost buzdolabı 699 TL’den satışa sunuldu. Ayrıca Afyon 5M Migros’ta 93 çeşit cep telefonu, 55 çeşit notebook ve 60 çeşit LCD televizyonlar çok uygun fiyatlarla tüketicilerle buluştu.

Afyon 5M Migros’ta 1TL’ye menü

Afyonlulara, mağaza içinde düzenlenecek lezzet etkinlikleri ile pek çok yeme-içme seçeneği sunacak olan Afyon 5M’de tüketiciler çok uygun fiyatlı menülerden faydalanabilecekler. Sosisli sandviç ve koladan oluşan menünün fiyatı Afyon 5M Migros’ta sadece 1 TL.

’Sıra Avcısı’ ile kasada bekleme süresi azalıyor

Türkiye’de ilk kez müşterilerin kasada bekleme sürelerini en aza indiren ’Sıra Avcısı’ sistemini hayata geçiren 5M’in zamandan kazandıran uygulaması Afyon mağazasında da devam ediyor. Müşteri kasada sıra bekleme aşamasındayken, ürünler ’Sıra Avcısı’ adı verilen personel tarafından yüksek teknoloji ürünü okuyucularla taranıyor ve bilgiler kasaya aktarılıyor. Sırası gelen müşteri ise sadece ödemesini yaparak, hızla kasadan ayrılıyor.