MİGROS SANAL MARKET MÜŞTERİLERİ TATİL VE ALIŞVERİŞ KEYFİNİ BİRLİKTE YAŞIYOR

06-07-2010

Migros Sanal Market, yaz sezonunda Migros Mağazalarını müşterilerinin yazlığına hatta marinadaki teknesine taşıyor.

MİGROS SANAL MARKET MÜŞTERİLERİ TATİL VE ALIŞVERİŞ KEYFİNİ BİRLİKTE YAŞIYOR

Migros Ticaret A.Ş, 2010 yazını deniz kenarında geçirmek isteyen müşterilerine tatillerinde de çok özel fırsatlar sunuyor. Müşterilerinin Migros mağazalarında bulabilecekleri tüm ürünleri Sanal Market ile 17 ilde kapıya teslim eden Migros Ticaret A.Ş., yaz aylarında hizmet kapsamını genişleterek yazlık ilçelerde de satış hizmeti veriyor. Migros Sanal Market; 2010 yazında Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Didim, Çeşme ve Ayvalık ilçelerinde tatil yapan müşterilerinin hem yazlık hem de teknelerine teslimat yapıyor, tatili keyfe dönüştürüyor.

 

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’nin en büyük ve yaygın e-ticaret sitesi olan Migros Sanal Market’in hizmet kapsamını yaz aylarında daha da genişleterek tatil beldelerindeki müşterilerine diledikleri anda, diledikleri noktada ulaşmaya devam ediyor.

Frigorifik araçlarla teslim…
Migros Sanal Market 2010 yaz sezonunda; Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Didim, Çeşme ve Ayvalık yörelerinde, keyifli bir tatil geçirmek isteyen müşterilerine tecrübeli personeli ve özel frigorifik araçları ile hizmet veriyor. Özel yaz uygulaması ile müşterilerinin kendi şehirlerinde alıştıkları konfor ve Migros kalitesine, Migros Sanal Market hizmeti ile tatil süresince de ulaşmalarını sağlıyor. Tüm bölgelerde olduğu gibi yazlık bölgelerde de müşterilerine siparişlerini frigorifik araçlar ile ulaştıran Migros Sanal Market, et ürünlerinden balığa, deterjandan bebek bezine, şarküteri ürünlerinden dondurmaya, kağıt ürünlerinden diş macununa, gazlı içeceklerden meyve suyuna kadar çok geniş bir yelpazede binlerce ürünü “özenle seçerek” müşterilerine ulaştırıyor.

Mağazada alışveriş yapar gibi!

Migros Sanal Market üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye’de, tatilde tekne turunu tercih eden müşterilerine de özel hizmet geliştiriyor. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Didim, Çeşme ve Ayvalık ilçelerinde tatil yapan Migros Sanal Market müşterileri bu bölgelerdeki tekne turu ihtiyaçları için alışveriş listelerini www.sanalmarket.com.tr ya da 444 10 44 nolu müşteri hizmetleri hattı aracılığıyla Migros Sanal Market’e ulaştırabiliyorlar. İnternet imkanı olmayanlar ise alışveriş listelerini ilgili bölgedeki Migros mağazalarına fakslayarak siparişlerini verebiliyorlar. Migros Sanal Market, müşterinin tercih ettiği saat aralığında Migros personelinin özenle seçip hazırladığı en taze ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sipariş verilen her ürün için girilen özel notları ve istekleri dikkatle değerlendiren Migros Sanal Market; sipariş veren müşteriye ürünleri kendi elleriyle seçmiş ve satın almış gibi hissettirmeyi amaçlıyor. Sipariş verdiği patateslerin küçük boy gelmesini isteyen müşterilere özenle küçük patates seçiliyor, kıyma siparişinin 2 kez çekilip, 500’er gramlık paketler halinde hazırlanmasını isteyen müşteriye talebi doğrultusunda ürünü özenle hazırlanıp teslim ediliyor.

Migros’tan kişiye özel ürün grupları ve kişiselleştirilmiş alışveriş fırsatı

Migros Sanal Market “Parti Zamanı, Organik, Beslenme Çantası, Bebeğim, Çalışan Anne, Hızlı Öğün” isimlerini taşıyan özel ürün grupları ile kullanıcılarının farklı tarzda alışveriş içeriklerine tek başlık altında hızlıca ulaşmalarını sağlıyor. Örneğin hazır yemek ürünlerine tek sayfada ulaşmak isteyen kullanıcı “Hızlı Öğün“, bebeğinin ihtiyaçları için sipariş vermek isteyen kullanıcı “Bebeğim“ sepet öneri sayfasından sipariş verebiliyor. Sistemindeki kişiselleştirme özelliği sayesinde müşterilerinin geçmiş alışverişlerini ve alışkanlıklarını inceleyerek kişiye özel ürün önerilerinde de bulunan ve bu ürünlerde kampanyalı fiyat uygulamalarından müşterilerini haberdar eden Migros Sanal Market kullanıcılarına kendilerini özel ve farklı hissettiriyor.

Lezzet Sihirbazı
Güzel bir yaz tatilini, lezzetli tatlarla daha keyifli bir hale getirmek isteyen müşterilerini düşünen Migros Sanal Market; hamur işlerinden etli yemeklere, çorbadan tatlıya kadar yüzlerce tarif içeren lezzet sihirbazı ile müşterilerine ulaşıyor.

“Money Club’la 50 Milyon TL Kazanacaksın Türkiye Kampanyası” ve Money Club Kart’a özel tüm kampanyalardan yararlanma fırsatı...
Migros Sanal Market kullanıcıları, yorulmadan alışveriş yapmanın yanı sıra, Migros mağazalarında geçerli tüm indirim, taksit, kampanya ve kişiye özel kampanyalardan web sitesinde yer alan duyurular sayesinde tatilde de yararlanmaya devam ediyor. Kullanıcılar internet üzerinden online ödeme yapmanın yanı sıra, teslimat sırasında nakit ya da kredi kartı ile ödeme fırsatından da yararlanabiliyor. Bunun yanı sıra Migros Sanal Market, müşterilerine teslimatta sınırsız iade garantisi de veriyor.

Migros Sanal Market Hakkında;
Edirne’den Erzurum’a, Samsun’dan Gaziantep’e kadar 17 farklı şehirde bulunan, 58 operasyon noktasında, 80 araç ve 190 personel ile faaliyetini sürdüren Migros Sanal Market, zengin ürün çeşitliliği ile günde ortalama 1500 farklı müşterisine hizmet veriyor.

www.sanalmarket.com.tr adresinden veya 444 10 44 numaralı müşteri hizmetleri hattından verilen siparişleri müşterilerine, aynı gün içinde tercih ettikleri 4 farklı saat aralığından birinde ulaştırıyor. Minimum sipariş tutarının 30 TL olduğu Migros Sanal Market’te 75 TL ve üzeri alışverişlerden teslimat ücreti alınmıyor.