BURSA İNEGÖL 5M MAĞAZASI HİPER UCUZLUKLA MÜŞTERİNİ KARŞILADI

06-07-2011

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE FİYAT AVANTAJLARI İLE İNEGÖL 5M İNEGÖLLÜLERİN A’DAN Z’YE TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK
           
Gittiği her ilde tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılayan Migros, Bursa İnegöl 5M Mağazası’nı 8 Temmuz’da hiper ucuzlukla hizmete açtı. Açılışa büyük ilgi gösteren İnegöllüler açılış gününe özel uygulanan indirimlerden yararlanmak için uzun kuyruklar oluşturdular.

Migros Ticaret, Türkiye’deki 14’üncü 5M mağazasını Bursa İnegöl’de açtı. Ürün çeşitliliği ve fiyat avantajları ile tüketicilerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Bursa İnegöl 5M, tüketiciler için yarattığı rahat ve keyifli alışveriş ortamı ile öne çıkıyor.

4 bin m2 satış alanına sahip; 18 normal ve 2 jet kasası ile İnegöl 5M Migros’ta beyaz eşyadan elektronik aletlere, temizlik malzemelerinden yiyecek içeceğe kadar çok çeşitli ürün grupları tüketiciyle buluştu. İnegöl’ün en zengin LCD, Netbook, aksesuar, oyun çeşitleri ve beyaz eşya seçenekleri ile İnegöl 5M Migros, tüketicilerin ilgi odağı oldu.

Ürünlerinde açılışa özel fiyatlar
İnegöllüler, İnegöl 5M Migros’ta yüzlerce çeşit elektronik eşyaya, mutfak ve dekorasyon ürünlerinden, hırdavat, oto lastiği, bahçe oturma grupları, deniz ürünleri, bebek bakımı ve geniş oyuncak gruplarına, yeni evlenecekler için yüzlerce çeşit züccaciye ve ev tekstili ürünlerine tek bir noktadan inanılmaz fiyatlarla sahip olma fırsatı yakaladılar.

 Açılışa özel fiyatlarla tüketiciyi karşılayan İnegöl 5M Migros’ta Telefox 32'' full HD TV 659 TL, LC 42'' Full HD TV 1.249 TL, Ariston 6 kg yıkama kapasiteli 1000 devir çamaşır makinesi 599 TL, Tophit çelik tencere 22 cm 9,90 TL, Ocean 26 jant bay-bayan bisiklet 99 TL/ADET, ithal bebek puseti 29,90 TL’den sahiplerini buldu.

Ayrıca gıda ürünlerinde açılış gününe özel yapılan indirimde dana kıymanın kilosu 16,99 TL; tam yağlı beyaz peynirin kilosu 3,90 TL; taze kaşarın kilosu 7,49 TL; ithal muzun kilosu 2,69 TL; karpuzun kilosu 0,39 TL; 5 Kg şeker 9,99 TL; 6 kiloluk Bütçem yumuşatıcı 4,90 TL’den tüketici ile buluştu.

5M büyümeye devam ediyor
Gıda perakendesinde alışkanlıkların değişiminde öncülük eden, gelişen yaşam koşullarında mağazadan içeri giren her bireyin yaşam tarzına ve beklentilerine uygun yenilikleri Türkiye çapında tüketiciyle buluşturan Migros Grubu, 14’üncü 5M mağazası ile bu kez İnegöl’ü 5M’in hiper ucuz ve hiper eğlenceli alışveriş ortamıyla tanıştırdı.

Tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla bulabilecekleri, ürün çeşitliliği ve hiper ucuz fiyatları ile 5M, 5M Beylikdüzü, 5M Silivri, 5M Starcity Yenibosna, 5M Torium, 5M Ankara, 5M Antalya, 5M Kayseri, 5M Manisa, 5M Malatya Park, 5M Afyon, 5M Eryaman Ankara, 5M Balçova İzmir, 5M Adana Optimum ve son olarak 5M Bursa İnegöl mağazası ile büyümeye devam ediyor.