ÇUKUROVA’NIN KALBİNE 5M

20-04-2011

MİGROS TİCARET A.Ş.’NİN HİPER UCUZ, HİPER EĞLENCELİ FORMATI 5M, ADANALI TÜKETİCİLERİN ALIŞVERİŞ ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRECEK

Türkiye’de yaklaşık 2 bin noktada, farklı formatlarla tüketiciye ulaşan Migros Grubu, en yeni formatı 5M’in 13’üncü mağazasını Çukurova Bölgesi’nin kalbi Adana’da hizmete açıyor. Adanalıları yepyeni bir formatla tanıştıracak olan Migros Ticaret A.Ş., hiper ucuz fiyatlar ve zengin çeşitlerle donatılmış mağazada beyaz eşyadan elektronik alete, temizlik malzemelerinden yiyecek ve içeceğe kadar bir hipermarkette olması gereken her şeyi; diğer yandan ise Adana’ya özel pek çok yerel lezzeti raflarına taşıyor. 6 bin 800 m2’lik alanı ile kapılarını 22 Nisan’da Adanalılara açacak olan Adana 5M’de pek çok ürün hiper ucuz fiyatlarla tüketiciyle buluşacak. Mağazada Adana’nın meşhur lezzeti cezerye, özel reyon ile Adanalıları karşılarken, birbirinden farklı diğer Adana tatları da raflarda yerini aldı. “Türkiye’nin dört bir köşesindeki tüketicileri 5M’in farklı alışveriş konsepti ile tanıştırmaya devam ediyoruz” diyen Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fuat Yanar, “Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi onlar için daha fazla ne yapabiliriz sorusuna yönlendiriyor. Bulduğumuz cevaplarla açtığımız her yeni mağazada, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyor olmak bizi daha da cesaretlendiriyor” dedi.

Perakende sektörünün öncü kuruluşu Migros Ticaret A.Ş. tüketicileri farklı perakende olanaklarıyla buluşturmaya devam ediyor. Ardı ardına açtığı 5M’lerle tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını hiper ucuz fiyatlarla, hiper eğlenceli satış alanlarında karşılayan Migros Ticaret A.Ş. son olarak Adana’da Türkiye’nin 13’üncü 5M mağazasını hizmete açmaya hazırlanıyor. Adanalıları yepyeni bir alışveriş formatı ile tanıştıracak olan Adana 5M, dalından kopmuş kadar taze sebze meyve çeşidini, Adana’nın yerel lezzetlerini, çeşit seçenekleri ile şarküteri ve et ürünlerini, mutfak, çocuk, banyo ve elektroniğe dair onbinlerce ürünü hiper ucuz fiyatlarla Adanalılarla buluşturacak. 22 Nisan’dan itibaren tüketiciler, Adana 5M’de zengin ürün kategorileri ve fiyat avantajları ile daha önce hiç yaşamadıkları bir alışveriş deneyimi ile tanışacaklar.

Fuat Yanar: “En yeni formatımızı Adana ile buluşturuyoruz”

Yenilikçi bakış açılarına 5M formatı ile yepyeni bir soluk kazandırdıklarını ve gıda perakendesinde alışkanlıkların değişimine öncülük ettiklerini belirten Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fuat Yanar: “ Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, zaten keyifli olan alışveriş sürecini daha da eğlenceli bir deneyim haline dönüştüren 5M’ler hızla yaygınlaşıyor. 5M mağazalarının gördüğü ilgi bizi daha da heyecanlandırıyor, yeni lokasyonlarda daha çok tüketici ile buluşturmaya teşvik ediyor. Kısa sürede 13’üncü mağazamızı açıyoruz. Her yeni mağazamızın hem müşterimize hem bizlere sunduğu deneyimle, bizi tüketiciye daha da yakınlaştırdığını görüyoruz. En yeni formatımız 5M ile Çukurova’nın kalbi Adana’da olmaktan çok mutluyuz”dedi.

Adana 5M’de yaşam alanları ile her grupta tüm ürünler bir arada…
6 bin 800 metrekare satış alanına sahip olan Adana 5M’de oluşturulan ve içinde herhangi bir ihtiyaç grubuyla ilgili tüm ürünlerin, belirli bir konsept içinde birarada sergilendiği yaşam alanları; Adanalı tüketiciler için yepyeni bir alışveriş deneyiminin de habercisi. Adana 5M’i ziyaret edecek tüketiciler Mutfak, Çocuk, Elektronik, Banyo gibi yaşam alanlarında küçük ev aletlerinden meyve sebzeye, laptoptan kozmetiğe, yumurtadan LCD TV’ye, tekstilden kırtasiyeye kadar çok geniş bir yelpazede 20 binden fazla çeşit ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilecekler.

Açılış günü elektronik eşyalar özel fiyatlarla satışa sunulacak
Adana 5M’de son teknoloji TV’ler, bilgisayarlar, akıllı cep telefonları ‘Elektronik Yaşam Alanı’nda elektronik meraklılarının beğenisine sunulacak. Adanalılar, Adana 5M’de yüzlerce çeşit elektronik eşyaya tek bir noktadan, açılışa özel fiyatlarla sahip olma fırsatı yakalayacaklar. Tüketiciler, Adana 5M’de beyaz eşya ve elektronik ürünlerinde açılışa özel yapılacak %50’ye varan indirimden yararlanabilecekler.

Adanalı kadınlar “Mutfak” yaşam alanında aradıkları her şeyi bulabilecek
Adanalıların 5M ile tanışacakları ‘Mutfak Yaşam Alanı’nda mutfak masasından pratik, dekoratif, fonksiyonel, çeyizlik züccaciyeye kadar tüketicinin mutfakla ilgili aradığı her şey en uygun fiyattan satışa çıkıyor. 5M’de hayata geçirilen ‘Yaşam alanı konsepti’ ile değişik kategorilerdeki ihtiyaçları karşılayan ürünler birbirini tamamlayacak şekilde geniş bir yelpazede tüketiciye birarada sunuluyor.

“Çocuk” yaşam alanı ile anne babalara müjde
Çocuk yaşam alanında bebeklikten çocukluğa kadar bakım, tekstil, araba koltuğu, puset gibi geniş ürün yelpazesi sunan Adana 5M’de sadece çocukların değil, ailelerin de büyük ilgiyle takip ettikleri en çok tercih edilen oyunlar, doğum günü kutlamaları için parti- dekorasyon ürünleri de bulunuyor. Ayrıca bez, mama, kozmetik, ayakkabı, puset, oturak, oyuncak, giysi gibi çocukların en önemli ihtiyaçları da bu yaşam alanında anne babaların tercih ve beğenisine sunuluyor.

Adana 5M’de cezerye reyonu bile var...

Adana’ya özel lezzetler de 5M raflarındaki yerini alarak tüketicilerle buluşuyor. Adana’nın sofralardan eksilmeyen vazgeçilmez lezzeti cezerye artık 5M raflarından evlere taşınıyor. Meşhur Adana şalgam suyu, Adana’nın kebabına uygun zengin et çeşitleri gibi pek çok ürün de 5M’de tüketicileri bekliyor. Ayrıca tazelikte iddiasını sürdüren 5M, sebze - meyve reyonlarında sanki bahçeden toplanmış, dalından koparılmış kadar lezzetli, taze ve geniş ürün çeşitleriyle müşterilerini karşılayacak.

Adana 5M’de 1TL’ye ıslak hamburger

Adanalılara, mağaza içinde düzenlenecek lezzet etkinlikleri ile pek çok yeme-içme seçeneği sunacak olan Adana 5M’de tüketiciler çok uygun fiyatlı menülerden de faydalanabiliyorlar. Islak hamburger fiyatı Adana 5M’de sadece 1 TL.