EKSİKSİZ YENİ YIL ALIŞVERİŞİNİN YOLU MİGROS GRUBU MAĞAZALARINDAN GEÇİYOR

20-12-2011

Migros Ticaret; Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazaları ile Sanal Market’te beğeniye sunduğu farklı hediye ve ürün seçenekleri ile yeni yıl alışverişinin adresi olmaya aday.

EKSİKSİZ YENİ YIL ALIŞVERİŞİNİN YOLU MİGROS GRUBU MAĞAZALARINDAN GEÇİYOR

Migros Ticaret; Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazaları ile Sanal Market’te beğeniye sunduğu farklı hediye ve ürün seçenekleri ile yeni yıl alışverişinin adresi olmaya aday. Zengin içeriği ve cazip fiyatlardaki yılbaşı sepetleri ile yılbaşını heyecanla bekleyenler için hesaplı ve keyifli bir hediye alternatifi sunan Migros Ticaret, istenilen tutarın yüklenebildiği HediyeM Kart ile de sevdiklerinize farklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Herkesin heyecanla yeni yıl alışverişlerine başladığı şu günlerde Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M mağazaları ve Sanal Market’te yılbaşı için birbirinden özel hediyelik eşyalar müşterileri bekliyor. Yeni yılın simgesi yılbaşı ağaçları ve süsler, kar spreyleri, renkli ışıklar, parti balonları, dekoratif çanlar renkli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için Migros Grubu mağazalarında raflardaki yerini çoktan aldı. Her zevke ve bütçeye uygun hediye seçeneklerini görmeden yılbaşı alışverişinizi yapmayın.

İster kendinize ister başkasına
Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazalarında yılbaşına özel hazırlanan farklı içerikte ve cazip fiyatlardaki yılbaşı sepetleri de yılbaşını heyecanla bekleyenler için hem hesaplı hem keyifli birer alternatif olarak göze çarpıyor. Klasik Sepet 24.90 TL , Butik Sepet 75,90 TL ve Prestij Sepet 109.90 TL fiyatları ile tüketiciye sunuluyor.

HediyeM Kart ile Yeni Yıl Alışverişi Çok Daha Keyifli
Ailesine, sevdiklerine ve dostlarına farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak isteyenlerin tercihi olan Migros HediyeM Kart, yılbaşı öncesinde de tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Migros, 5M ve Sanal Market’te kullanılabilen özel tasarımlı ‘HediyeM Kartlar’ ile sevdikleriniz diledikleri yılbaşı hediyelerini kendileri seçebilecek. 5 TL ile 500 TL arasında istenilen tutarın yüklenebildiği HediyeM Kartla, kartı hediye ettiğiniz kişi ihtiyacı olan tüm ürünleri Migros, 5M ve Sanal Market’ten gönlünce sepetine dolduracak.

Şehir dışındaki sevdiklerinize anlamlı hediye
Tekrar yüklenebilir özellikte olan HediyeM Kart ile artık şehir dışında olan sevdiklerinize de hediye göndermek çok kolay. Yükleme yaptığınız HediyeM Kart ile sevdikleriniz tüm Migros ve 5M mağazalarında ihtiyacı olan ürünleri sepetlerine dolduracak.

Yılbaşı indirimlerini takip edin
Migros Grubu Mağazalarında yeni yıl alışverişinde birbirinden avantajlı, cazip indirimler bekliyor. İndirim kataloglarını takip etmeyi ihmal etmeyin.