MİGROS 23 NİSAN’DA BİR MİLYON ÇOCUĞU SEVİNDİRECEK

22-04-2011

MİGROS 23 NİSAN’DA BİR MİLYON ÇOCUĞU SEVİNDİRECEK

MİGROS, 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA HEM TİYATRO KEYFİ HEM DE PAYLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞATACAK… BU YIL 17. KEZ DÜZENLENECEK OLAN 23 NİSAN MİGROS TİYATRO ŞENLİĞİ’NİN YANI SIRA 22-23-24 NİSAN TARİHLERİNDE TÜM OYUNCAK, ÇOCUK KİTAPLARI VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİNDE YÜZDE 50 İNDİRİM VAR… ÜSTELİK BAŞKA ÇOCUKLARI SEVİNDİRMEK İSTEYEN MÜŞTERİLER İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN SEÇTİKLERİNİ TEGV ARACILIĞIYLA TÜRKİYEDEKİ ÇOCUKLARA HEDİYE EDEBİLECEKLER.

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’nin dört bir yanındaki çocukları 17 yıldır tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Her yıl artan bir heyecanla, genç kuşakların 23 Nisan’da çifte bayram yapmasını sağlayan Migros Ticaret, bu yıl 17. kez düzenlenecek olan Migros 23 Nisan Tiyatro Şenliği ile 19-30 Nisan tarihleri arasında 12 farklı ilde, 22 oyun ve 51 temsille çocukları tiyatroya davet ediyor. 23 Nisan’a özel tüm oyuncak, çocuk kitapları ve kırtasiye ürünlerinde %50 indirim yapacak olan Migros Ticaret ayrıca TEGV ile birlikte hem aileleri hem de çocukları sevindirecek bir kutlamaya imza atıyor. Mağazalarında 22-23-24 Nisan tarihleri arasında tüm oyuncak, çocuk kitapları ve kırtasiye ürünlerinde fiyatlar yarıya inerken, dileyen müşteriler indirimli aldıkları bu ürünleri TEGV vasıtası ile çocuklara armağan edebilecekler. 17 yıldır tiyatro şenlikleriyle 750 bin çocuk ile buluşan Migros, geçen sene mağazalarında düzenlediği etkinliklerle de 1 milyon çocuğu sevindirdi. Migros Ticaret bu sene de çocuklar için düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla 1 milyonu aşkın çocuğu mutlu edecek.

Tam 17 yıldır her 23 Nisan haftasında çocukları ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturan Migros Grubu, bu yıl tiyatronun yanı sıra geçen yıl TEGV ile birlikte başlattığı kampanyasına da devam ediyor. 23 Nisan haftasında çocuklar Migros ile tiyatroya gidiyor, istedikleri oyuncak, çocuk kitapları ve kırtasiye ürünlerine %50 indirim fırsatı ile sahip oluyor ve anne babalarının alıp hediye edecekleri kitap, kırtasiye ve oyuncaklarla da arkadaşlarını sevindiriyor.

17 yıldır Migros ile çocuklar el ele tiyatroya gidiyor…
Çocukların renkli dünyasını tiyatronun eğlenceli ve öğretici dünyasıyla zenginleştirmek isteyen Migros, bu yıl da birbirinden özel oyunlarla çocukları tiyatro salonlarında ağırlıyor. Bu yıl 12 ilde, 22 farklı oyunun 51 temsilde sahneleneceği şenlikte, her yıl olduğu gibi çocukların sevinci ikiye katlanıyor. Çocukların ücretsiz davetiyeleri Migros mağazalarından temin edebildiği festival aracılığıyla 17 yıldır çocuklara tiyatro sevgisini aşılayan Migros; geleceği yaratacak, toplumun ilerlemesinde önemli görevler alacak çocukların kültür ve sanatla büyüyüp gelişmesi için topluma yatırım yapmaya devam ediyor.

Bu yıl İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Antalya, Erzurum, Konya, Sivas ve Van illerindeki Migros mağazalarını ziyaret eden herkes, alışveriş yapma şartı aranmadan kasalardan rezervasyon fişi alabilecek ve ardından bulunduğu ildeki Devlet Tiyatrosu gişelerini ziyaret ederek bu fişleri istedikleri seans için ücretsiz olarak bilete çevirebilecekler. Bayram sevinciyle tiyatro heyecanını aynı anda yaşayacak olan çocuklar, birbirinden keyifli ve eğitici oyunlar izlemenin tadını çıkaracaklar.

Çocuklar Migros ile paylaşmayı öğreniyor
Paylaşmanın değerini küçük yaşlardan itibaren fark eden çocukların daha sağlıklı nesiller olarak yetişeceğine inanan Migros Grubu geçtiğimiz yıl 23 Nisan haftasında TEGV ile birlikte başlattığı kampanyasına bu yıl da devam ediyor. Çocukların gelişimi için üç özel ürün grubu olan oyuncak, kırtasiye ve çocuk kitaplarında 22-23-24 Nisan tarihlerinde fiyatları yarıya indiren Migros Grubu ayrıca Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile yaptığı işbirliği sayesinde tüm Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter müşterilerinin başka bir çocuğu da sevindirmesi için anlamlı bir fırsat yaratıyor. Oyuncakların ve kitapların Türkiye’nin değişik illerinde bulunan TEGV’e ait etkinlik noktalarındaki çocuklara ulaştırılması için gerekli altyapı ve lojistik hazırlıklarını yapan Migros Grubu, bu kampanya ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklara ‘paylaşmanın mutluluğunu’ yaşatmayı hedefliyor.