MİGROS CLUB 10. YIL KUTLAMASINDA FARKLI YAŞAM TARZLARINA DOKUNARAK HERKESE KEYİF VE AVANTAJ SUNUYOR...

23-05-2008

MİGROS CLUB 10. YIL KUTLAMASINDA FARKLI YAŞAM TARZLARINA DOKUNARAK HERKESE KEYİF VE AVANTAJ SUNUYOR

Migros türk t.a.ş genel müdürü levent çakıroğlu türkiye’nin en büyük perakende kulübü migros club’ın 10’uncu yıl kutlamasında, “rakamsal veriler mıgros club’ın 10 yılda geldiği noktayı açıkça ortaya koyuyor. Kasalarımızda her 3 saniyede bir çek indirimi ve dakikada 1500 ytl’lik ürün indirimleri yapılıyor. Müşterilerimiz 10.yıl kutlamaları çerçevesinde kendi belirledikleri ürünlerden oluşan ilk perakende kampanyası ile tanışmış olacaklar. Farklı yaşam tarzlarına göre yapılan alışverişlerin %25’ini hediye ediyoruz. Mıgros club perakende sektörünün en büyük kulübü. Önümüzdeki yıllarda üye sayımızı katlayarak çok daha büyük bir kulüp olmayı hedefliyoruz ”dedi.

L.Çakıroğlu M.Club’ın 10.Yıl Kutlamalarını Başlattı
Migros Turk T.A.S. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu 21 Mayıs çarşamba günü Ataşehir Migros’ta Migros Club 10.yıl kutlamalarını müşterilerle birlikte saat 17:00’de ilk pastayı keserek başlattı. L.Çakıroğlu, Migros Club’ın 10. yılı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ 13 milyon üyeye ulaşan Migros Club’ın 10. yılını kutluyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin hayatlarında önemli olan, onlara keyif veren alanlara dokunarak, farklı yaşam tarzlarına göre yaptıkları alışverişin % 25’ini hediye ediyoruz. Rakamsal veriler Migros Club’ın 10 yılda geldiği noktayı açıkça ortaya koyuyor. Kasalarımızda her 3 saniyede bir çek indirimi ve dakikada 1500 YTL’lik ürün indirimleri yapılıyor. Müşterilerimiz 10.yıl kutlamaları çerçevesinde kendi belirledikleri ürünlerden oluşan ilk perakende kampanyası ile tanışmış olacaklar. Ayrıca çeşitli illerde yaşam tarzlarına uygun toplu aktiviteler müşterilerimizin katılımı ile gerçekleşecektir. Migros Club Türkiye’de perakende sektörünün en büyük kulübü. Önümüzdeki yıllarda üye sayımızı katlayarak çok daha da büyük bir kulüp olmayı hedefliyoruz” dedi.

Kutlamalar 22 Mayıs’ta ülke çapında 70 mağazada aynı anda müşterilerle kesilecek doğum günü pastası ile devam edecek...
1998 yılında gıda perakende sektörünün ilk sadakat programı olarak tanıtılan Migros Club, her müşterinin farklı öncelikleri olması, farklı tatlardan keyif alması nedeniyle, ayrışan ve farklılaşan kampanyalar ile müşterilerine çok daha yakın durmayı hedeflediğini belirtmişti. Bugün 10.yılını kutlayan Migros Club, geçen zaman içinde çok çarpıcı kampanya ve aktiviteler ile gelişti, teknoloji ile her müşterisine farklı ve yaşam biçimine uyan avantajlarla daha da yakınlaştı. Müşterileri için önem taşıyan ve onlara keyif veren öncelikli alanlara dokunarak artan avantajlar sunan en büyük katılımlı müşteri kulübü oldu. Migros Club, 10.yıl coşkusunu paylaşmak için tüm müşterilerini Türkiye çapına yayılmış tüm 5M, MMM ve değişik illerde bulunan Migros mağazalarında pastalı-çaylı toplu doğum günü partisine ve değişik yaşam tarzlarına göre dizayn edilmiş aktivitelere katılmaya davet ediyor. Migros Club’ın 10.yıl pastası, 22 Mayıs’ta aynı anda 40 ilde, 70 Migros mağazasında toplu olarak saat 17.00’de müşterileri ile birlikte kesilecek.

Kendi kampanyanı kendin yarat!
Bugüne kadar Türkiye’de hayata geçirilmiş en geniş katılımlı ‘sadakat kartı ve müşteri kulübü’ uygulaması olan Migros Club Kart’a sahip olanlar, 10. yıl kutlamaları çerçevesinde bir yandan keyifli aktivitelere katılma imkanı bulurken, bir yandan da avantajlarla dolu alışveriş fırsatları yakalayacaklar. Migros Club’ın 10. yılında, Migros mağazalarını ziyaret edenler ağızlarını tatlandıracak ‘doğum günü pastasını’ tattıktan sonra, ‘Türkiye’nin farklı yaşam tarzlarına yönelik olarak tasarlanan, ürün grubunu kendisinin seçtiği ilk perakende kampanyası’ ile de tanışmış olacak ve kendi tercih ettikleri ürünlerin kampanyalarından yararlanma olanağını elde edecekler.

Harcamaların yüzde 25’i kadarı hediye
Migros Club, 10. yaş kampanyasını müşterilerinin satın alma alışkanlıklarını inceleyerek ve müşterilerinin farklı yaşam tarzlarına sahip olduğu gerçeğini dikkate alarak beş ayrı bölümde tasarladı. Buna göre; Migros Club Kart sahipleri “ Evine Düşkünler”, “Bebek ve Çocuk”, “Güzellik ve Sağlığına düşkünler”, “Özel Lezzetler”, “Kahvaltı severler” adlarıyla sıralanan gruplardan birini seçecekler. Kampanya süresince Migros Club Kart’lıların seçtikleri kategoriye dahil olan ürünler için yaptıkları harcama tutarının yüzde 25’i bir sonraki ziyaretlerinde kullanılmak üzere bedava alışveriş çeki olarak kendilerine hediye edilecek. Müşteriler 0532 4441044 numarasına SMS atarak, internetten kampanyaya dahil olabilecek. Kampanyaya katılmak için kart no, ad-soyad, doğum tarihi ve yaşam tarzına uygun kategori grubunun numarasını bildirmek yeterli olacak. 22 Mayıs tarihinde başlayacak kampanya 8 Haziran tarihine kadar seçilen gruptan bir kerede veya farklı seferlerde yapılan 200 YTL alışverişe kadar geçerli olacak. Bedava alışveriş çekleri 12 Haziran’dan itibaren kiosklardan basılabilecek.

Farklı keyif alanlarına farklı etkinlikler…

Toplu Makyaj günü İzmir’de, “Eti mangalı bizden, pişirmesi sizden” pikniği Ankara’da...
Farklı yaşam tarzları dikkate alınarak düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Migros Club Kart sahipleri haziran ayında birbirinden eğlenceli aktivitelere de katılma imkanı bulacak. Bu kapsamdaki ilk etkinlik İzmir Ege Park’ta ünlü manken Tülin Şahin ile gerçekleştirilecek. ‘Makyaj Sırları’ konulu bu etkinlikte, Migros Club Kart kadın üyeleri için toplu makyaj günü düzenlenecek. Ankaralı Migros Club Kartlılar ise aileleriyle birlikte katılacakları ‘Eti mangalı bizden, pişirmesi yemesi sizden!’ etkinliği ile keyifli bir piknik deneyimi yaşayacaklar.

Parkorman’da Ebru Şallı’dan anne ve çocuklara keyifli menüler ve Antalya’da açık havada sinema keyfi
Etkinlikler çerçevesinde ünlü manken Ebru Şallı da Haziran’da Parkorman’da İstanbullu Migros Club Kart üyeleri için, çocuklara özel keyifli menüler hazırlayacak. Yine etkinlikler kapsamında, Antalya’da Migros Club üyeleri açıkhava sinemasında birbirinden keyifli yapımları izleme fırsatı bulacaklar.