Migros Grubu 1000’inci Mağazasını Şanlıurfa’da Açtı, Kasalardan 1000 Kişi Bedava Geçecek

11-10-2013

Gıda perakendesinde değişimlere öncülük eden, mağazalarından içeri giren her bireyin yaşam tarzına ve beklentilerine uygun yenilikleri tüketiciyle buluşturan Migros Grubu, Şanlıurfa 5M Migros ile 1000. mağazasını açtı. Açılışa özel birbirinden avantajlı kampanya ve fırsatlar sunan Migros Grubu, 1000.mağazası Şanlıurfa 5M Migros’ta, alışveriş yapan 1000 müşterisini kasadan bedava geçirecek. Şanlıurfa’nın en büyük mağazası ve ilk hipermarketi olan Şanlıurfa 5M Migros’un açılışında bin kişilik kutlama pastası kesilirken, Şanlıurfa’nın yerel lezzetlerinden bin kişilik çiğ köfte yoğuruldu. Halkın yoğun ilgi gösterdiği Şanlıurfa 5M Migros’ta, hiper ucuz fiyatlarla sunulan; beyaz eşyadan elektronik aletlere, züccaciyeden kozmetik, yiyecek ve içeceğe kadar çok geniş bir ürün yelpazesi raflarda yerini aldı.

Perakende sektörünün öncü kuruluşu Migros Grubu, açtığı 1000. mağazası ile Şanlıurfalıları yepyeni bir alışveriş formatı ile tanıştırdı. 4250 m2’lik alanı, 17 kasası, 30bin çeşit ürün yelpazesi ve toplam 120 kişilik çalışma kadrosu ile Şanlıurfa’nın en büyük mağazası ve ilk hipermarketi olma özelliğini taşıyan Şanlıurfa 5M Migros, 10 Ekim 2013 Perşembe günü saat 10:00’da Migros Grubu Genel Müdür Yardımcısı Fuat Yanar’ın katılımı ile gerçekleşen kurdele kesim töreniyle hizmete açıldı.1000’inci mağaza açılışında 1000 kişiye bedava alışveriş fırsatı

Bininci mağaza onuruna bin kişilik pasta kesilen Şanlıurfa 5M Migros’ta, açılışa özel fiyat avantajlarının yanı sıra bin kişi de kasadan bedava geçecek. Yaptıkları alışveriş sonrası kasaya giden bin müşteri, kasiyerler tarafından aldıkları güzel haber sonrası, yaptıkları alışverişleri için ödeme yapmayacak.

1000 kişilik çiğ köfte yoğrulacak, dalından taze ürünler ve yerel lezzetler raflarda yerini alacak
Şanlıurfa’nın yerel lezzetlerinden, bin kişi için çiğ köfte yoğurulan mağaza açılışında, dalından kopmuş kadar taze sebze meyveler ve bölgenin yerel lezzetleri de raflarda yerini aldı. Şanlıurfa 5M Migros’ta çeşitli seçenekleriyle şarküteri ve et ürünleri, mutfak, çocuk, banyo ve elektroniğe dair onbinlerce ürün, hiper ucuz fiyatlarla Şanlıurfalılarla buluşuyor.

Şanlıurfa’nın en büyük mağazası 5M Migros ile yeni bir alışveriş deneyimi
Alışverişte eğlence ve rahatlığın ucuzlukla nasıl buluştuğunu Şanlıurfalılara yaşatmayı hedefleyen 5M Migros, tüketiciler için yepyeni bir alışveriş deneyiminin de habercisi oldu. Her bireyin farklı ilgi alanlarına hitap eden ’Yaşam Alanları‘ Şanlıurfalı tüketiciyle ilk defa 5M Migros ile buluştu. Mutfak, Çocuk, Elektronik, Züccaciye, Banyo gibi yaşam alanlarında çok geniş bir yelpazede 30 binden fazla çeşit ürünün en uygun fiyatlarla sunulduğu Şanlıurfa 5M Migros’ta, tüketicilerin hem alışveriş yapıp hem de keyifli vakit geçireceği cafe, restaurant gibi sosyal alanlarda bulunuyor.

Şanlıurfalı kadınların mutfağına özel züccaciye adası
Şanlıurfalıların 5M Migros ile tanıştıkları ‘Mutfak Yaşam Alanı’nda mutfak masasından pratik, dekoratif, fonksiyonel, çeyizlik züccaciyeye kadar tüketicinin mutfakla ilgili aradığı her şey en uygun fiyattan satışa çıktı.

Bir marketin içerisinde bulunabilecek en geniş züccaciye ve oyuncak reyonuna sahip olan Şanlıurfa 5M Migros, Şanlıurfalı kadınların ve çocukların uğrak yeri olacak. Açılış gününde Migros Grubu, züccaciyede ikincisi % 50, tüm oyuncaklarda % 30 ve bakım ürünlerinde markalara özel yaptığı %50 indirim ile devam edecek çok özel fırsat ve kampanyaların da habercisi oldu.