MİGROS GRUBU, 262’İNCİ MAĞASINI ASTORİA’DA AÇTI, MACROCENTER’IN AKMERKEZ’DEKİ İLK MAĞAZASINI YENİLEDİ

30-10-2009

ASTORİA MİGROS YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİN ADRESİ OLACAK

Migros Ticaret, 262’inci Migros mağazasını Astoria Alışveriş Merkezi’nde açarken, Macrocenter’ın Akmerkez’deki ilk mağazasını da baştan sona yenileyerek müşterilerinin hizmetine soktu. Böylece Migros’un yurtiçi ve yurtdışındaki mağaza sayısı 1.426’ya ulaştı.

Türkiye’de modern perakendenin lideri Migros Ticaret, haftada 8 mağaza açma hedefiyle büyümesini sürdürüyor. Migros Grubu, 262’inci Migros mağazasını Astoria Alışveriş Merkezi’nde açtı. Böylece, Migros Ticaret’in, Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter ve Ramstore olmak üzere yurtiçi ve yurtdışındaki toplam mağaza sayısı 1.426’ya, net satış alanı da 780.000 metrekareye yükseldi.

Migros Ticaret, Astoria Alışveriş Merkezi’nde açtığı MM Migros mağazasında zengin ürün çeşidiyle müşterilerini ağırlayacak. Astoria Alışveriş Merkezi’ndeki MM Migros’ta  sebze ve meyveler,  “bahçemizden sofranıza” konsepti ile tamamen dalından koparılmışçasına kendi özgünlüğü ve doğallığı içinde satışa sunuluyor.

Organik kozmetik ürünleri ile farklılık yaratıyor

Organik özellikli birçok ürünün de yer aldığı kozmetik reyonları ile farklılaşan MM Migros Astoria, yenilikçi ürünlerin de adresi olacak. Özel ithal ürünler ve zengin zücaciye çeşitleri de Migros’un yeni mağazasında müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca yeni tekstil konsepti ile kendini yenileyen Migros, ev tekstil ürünleri, M Lady, M Kids ve M Man ürün grupları ile de fark yaratıyor. Servis kalitesi ve ürünleri ile alışverişi keyfe dönüştüren Migros Astoria, Esentepe ve çevresine farklı bir canlılık getirecek.

Akmerkez’deki Macrocenter’in ilk mağazası yenilendi

Macrocenter’ın ilk mağazası olan Akmerkez Macrocenter da baştan sona yenilenen yüzü ve yeni tarzı ile hizmet açıldı. Migros Ticaret, Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde devam eden tadilata rağmen, müşterilerine hizmeti kesmeksizin 60 gün gibi kısa sürede Macrocenter’ın tüm konseptini baştan sona yeniledi.
Akmerkez’deki Macrocenter, gurme ürünlerin yanında, çok özel yeni tatları ve hizmetleri de müşterilerine sunuyor. Gurme süpermarket alanında en iddialı atmosferi yaratmayı hedefleyen Macrocenter, ziyaretçilerine sürekli olarak özel sürprizler sunmayı planlıyor.

Mağaza içinde özel tasarlanmış bir çikolata köşesi de yer alıyor. Ayrıca, mağazada Avrupa standartlarındaki şarküterisinde de en iddialı çeşitleri bir araya getiriyor.  Akmerkez Macrocenter içinde oluşturulan cafe alanı ise ziyaretçilere alışveriş sonrası sohbet ve dinlenme için keyifli bir ortam sunuyor.