Migros Grubu Fırsatları ile Şeker Gibi Bayram

02-08-2013

Migros Grubu Fırsatları ile Şeker Gibi Bayram

Migros Grubu, bayrama özel fiyatlarla çikolata, şeker ve unlu mamullerden oluşan yüzlerce leziz tadı tüketici ile buluşturuyor. Ayrıca 01-14 Ağustos tarihleri arasında Migros Grubu Mağazalarına gelen Money Club üyeleri bayramlık şeker ve çikolata alışverişlerinde 50 Money’e varan kazanç sağlarken; Money Visa ile Migros, 5M Migros, Tansaş ve Sanal Market’ten tek seferde 25 TL’lik bayramlık çikolata - şeker ürünlerinden alanlar anında %20 indirim kazanıyor. Çocukların bayram sevincini ikiye katlayan Migros Grubu, bayramın ilk günü MMM Migros, 5M Migros ve Maxi Tansaş mağazalarına bayramlaşmaya gelen çocuklara bayram hediyesi olarak çek verecek. Çocuklar bu çeklerini bisküvi, çikolata, oyuncak ve süt alımlarında kullanabilecekler.

Birbirinden lezzetli çikolata ve tatlı çeşitleri bayrama özel fiyatlarla Migros müşterileri için raflarda yerini aldı. Bayramın simgesi olan şeker ve çikolatalardaki indirim fırsatları ve kazandıran kampanyalar herkesi Migros Grubu mağazalarına davet ediyor.

Şeker tadında bayram Migroslarda
Bitterden sütlüye, fındıklıdan fıstıklıya, badem şekerinden lokum çeşitlerine, paket çikolata ve şekerden en çok tercih edilen açık kilogram şekere kadar bayramda sevdiklerinize ikram edebileceğiniz özel ürünler Migros, 5M Migros ve Tansaş raflarında en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Bayram sofralarını ve sohbetlerini tatlandıracak çeşitlilikte yüzlerce ürüne sahip olmak için Migros Grubu mağazalarına uğramanız yeterli.

Money Visa sahiplerine bayrama özel %20 indirim
Bayramda kapınızı çalan herkese ikram edeceğiniz şeker ve çikolatalarda Migros Grubu tarafından düzenlenen özel kampanya ile bu bayram cepleriniz de bayram edecek. 01-14 Ağustos tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Tansaş veya Sanal Market’ten tek seferde 25 TL’lik bayramlık çikolata- şeker ürünlerinden alanlar anında %20 indirim kazanıyor. Bu fırsattan yararlanmak için kasa işleminden önce Money Visa’nın kasiyere verilmesi ve ödemenin Money Visa ile yapılması gerekiyor.

Şifreyi gönder bayram Moneyleri sizin olsun
01-14 Ağustos tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartlar ile tek seferde 25 TL ve üzeri, bayramlık şeker, çikolata alışverişlerinde 2, 3, 5, 10, 50 Money’lerden birini kazanma fırsatını yakalıyor. Kazanmak için alışveriş yapılan kasa fişlerinde kampanya katılım şifresini BAYRAM yazıp (örnek: BAYRAM TR 12345X) 5818’e başarı ile göndermek yeterli. Kampanya katılım şifresini başarıyla gönderen tüm müşteriler Money kazanırken, Money tutarları 2, 3, 5, 10 veya 50 Money olarak değişiyor.

Money Club’tan çocuklara bayram hediyesi
Bayramın ilk günü MMM Migros, 5M Migros ve Maxi Tansaş Mağazalarına bayramlaşmaya giden çocuklar, 5 TL değerindeki hediye çekiyle bayram sevincini yaşayacaklar. Çocuklar bu çeklerini bisküvi, çikolata, oyuncak ve süt alımlarında kullanabilecekler.

Hediye için alternatif seçenek: HediyeM Kart
Migros Grubu, HediyeM Kart ile bayramda hediye vermek isteyenler için bir alternatif sunuyor. Hediye kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. Tüm Migros ve 5M Migros mağazalarında geçerli olan HediyeM Kart ve tüm Tansaş mağazalarında geçerli olan Tansaş HediyeKart’a sahip olmak için yapılması gereken tek şey; Migros, Tansaş ve 5M mağazalarını ziyaret etmek.