Migros Grubu “Perakende Eğlenceli Bir İştir” Dedi

09-03-2012

Düzenlediği kurum içi etkinliklerde, farklı bakış açısı ve sıradışı organizasyonları ile çalışanlarına unutulmaz dakikalar yaşatan Migros Grubu, tüm üst yönetim, genel müdürlük yönetim kadrosu ve tüm mağaza yöneticilerinin katıldığı 2012 İç İletişim Toplantısı’nı Antalya WOW Hotel’de gerçekleştirdi.

Migros’un dinamizmini birebir yansıtan büyük çaplı organizasyonda, yeni yaklaşımlar, yeni hedefler, net ve kuvvetli bir şekilde bu büyük takımın üyeleri ile paylaşıldı.

19-21 Şubat tarihleri arasındaki toplantıya 68 ilden 1000 kişiyi aşkın Migros Grubu çalışanı katıldı. Türkiye genelindeki 720 mağazasının yöneticilerini ZETA Tour’un başarılı organizasyonuyla biraraya getiren Migros Grubu, ‘Perakende Eğlenceli Bir İştir’ sloganıyla coşkulu bir iç iletişim toplantısı yaşadı.

Lunaparkta üst yönetim bilet dağıttı, çalışanlar eğlendi

Üç gün süren organizasyonun ilk gününde Migros Grubu, çalışanları için farklı ve keyifli bir etkinlik düzenleyerek herkesi lunaparkta buluşturdu. Üst yönetimin lunapark oyuncaklarının gişelerinde bilet dağıttığı bu farklı ve yaratıcı etkinlikte, tüm çalışanlar dayanışma, dinamizm heyecan duyguları ile bir kez daha Migros gibi büyük bir ailenin üyesi olmanın ayrıcalığını hissettiler.

2012’yi daha verimli geçirmek için motive oldular

Biten yılın değerlendirilip, yeni yılın hedeflerinin konuşulduğu Migros Grubu İç İletişim toplantısı, MCT firmasının moderatörüğünde oldukça hareketli, neşeli ve yüksek katılım ile gerçekleşti. APEX Elektronik firmasının sağladığı teknik altyapı desteği ile toplantıda en son sunum teknikleri ve online bağlantılarla ileri teknolojik uygulamalar kullanıldı.

2012 yılı için hep birlikte koşulacak ana hedefler doğrultusundaki rotayı birlikte bulan Migros Grubu çalışanları, toplantı sonunda kendi şarkılarını besteleyip söyleyerek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Ünlü sanatçı Nükhet Duru ile eğlendiler

Düzenlenen gala gecesinde sahne alan ünlü sanatçı Nükhet Duru, söylediği unutulmaz şarkıları ve kabare şovu ile Migros Grubu çalışanlarını zaman tünelinde dolaştırırken, gecenin sonuna doğru hareketli şarkıları ile de coşkuyu artırdı.