Migros Ramazan Sofralarını %40 Daha Ucuza Kuruyor

16-06-2014

Migros Ramazan Sofralarını %40 Daha Ucuza KuruyorMigros Grubu, bu yıl Ramazan’ı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı ‘Bereket’, ‘Lezzet’ ve ‘Ziyafet’ kolileri ile karşılıyor. Ramazanın en gözde 11 ürünü Bereket Kolisinde 20,90TL’ye satılıyor. Ayrıca Ramazan vesilesi ile çevresindekileri sevindirmek isteyenler için Ramazan Hediye Kartları’ı da anlamlı bir seçenek sunuyor.

Migros Grubu, Ramazan ayını, dolu dolu ve çok ekonomik fiyatlı özel kampanyalarla karşılıyor. İhtiyacı karşılayacak çeşitle 3 farklı seçenekte hazırlanan Ramazan Kolileri aynı zamanda büyük tasarruf sunuyor. Hayırsever vatandaşlar için sunulan “Ramazan Hediye Kart”lar ise, Ramazan’da yapılacak yardım ve bağışlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Ramazan kolisiyle % 40’a varan tasarruf fırsatı
Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Ramazan kolileri, aynı zamanda bütçeler için büyük avantaj da sağlıyor. Ramazan ihtiyaçlarını tek tek almak yerine Ramazan kolisi olarak almak, tüketici için % 40’a varan tasarruf sunuyor. Ayrıca Ramazan Kolilerinin içinden çıkan çok cazip indirim kuponları ile Ramazan tam bir berekete dönüşüyor. 20 Haziran’dan itibaren Tüm Migros rafları, Ramazana özel indirimlerle müşterileri dolu dolu karşılayacak...

Sofralarda Migros ‘Bereket’i 20,90 TL’ye…
11 çeşitten oluşan ‘Bereket’ kolisi 20,90 TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Bereket kolisinde un, pirinç, çay, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, toz tatlı ve gazlı içecek bulunuyor. Bereket paketi ile bereketli sahurlar ve iftarlar tüketiciyi bekliyor.

Ramazan sofralarının lezzeti bu kolinin içinde
16 çeşitten oluşan ‘Lezzet’ kolisinin fiyatı ise 29,90 TL. Bu pakette un, pirinç, çay, Türk kahvesi, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, zeytin, makarna, salça, bulgur, reçel, krem çikolata, buzlu çay, gazlı içecek ve toz tatlı yer alıyor.

Ramazan sofrası ziyafete dönüşsün
21 çeşitten oluşan ‘Ziyafet’ kolisinin fiyatı 42,90 TL olarak belirlendi. Bu pakette un, pirinç, çay, Türk kahvesi, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, reçel, bal, sofra tuzu, siyah zeytin, bisküvi, tavuk bulyon, krem çikolata, buzlu çay, gazlı içecek, limonata, toz tatlı ve tatlı yer alıyor.

Zengin Ramazan sofraları küçük bir karta sığdı HediyeM Kart...
Migros Grubu, özel tasarımlı ‘Ramazan HediyeM’ Kart ve ‘Tansaş Ramazan Hediye Kart’ ile Ramazan’da hediye vermek isteyenler için anlamlı bir alternatif sunuyor. ‘Ramazan Hediye’ kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. Tüm Migros, Tansaş, MigrosJet ve 5M Migros mağazalarında geçerli olan HediyeM Kart ve Tansaş Hediye Kart’a sahip olmak için yapılması gereken tek şey; Migros, Tansaş, MigrosJet ve 5M mağazalarını ziyaret etmek…

Ramazan Kolisi Money Bonusla ekstra %10 daha İndirimli...
19 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında Money Bonus Kart ile Migros, Tansaş, MigosJet, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten yapılacak Ramazan kolisi alışverişlerinde anında ilave %10 indirim uygulanacak.