MİGROS, RAMAZAN’DA TÜKETİCİLER İÇİN 3’LÜ FIRSATI BİRLİKTE AÇIKLADI…

22-07-2011

Migros, Ramazan’da tüketiciler için 3’lü fırsatı birlikte açıkladı…
Koli ile alınan ürünler % 40 indirimli geliyor... Bereketli koli, Money bedava alışveriş ve hediyeli ürünlerle bu Ramazan daha bereketli olacak…

Migros süpermarketlerin en ucuz Ramazan kolisi fiyatını açıkladı, 16,95 TL
Ayrıca HediyeM Karta istenilen tutar kasada anında yükleniyor, dileyenler Ramazan’da sevdiklerine , çalışanlarına HediyeM kart hediye ediyor..


Migros Ticaret A.Ş., bu yıl da Ramazan’ı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kolileri, indirim kampanyaları, hediye ürünleri ve kazandıran fırsatlarla karşılıyor. Ramazan ayına özel hazırladığı ‘Bereket’, ‘Ziyafet’ ve ‘Lezzet’ kolileri ile ekonomik fiyatlarla sofraları donatacak olan Migros Ticaret A.Ş., ay boyunca düzenleyeceği kampanyalarla yüzlerce ürünü de hediye olarak dağıtacak. ‘Hedef Kampanyası’ ile Money Club Kart sahiplerine ekstra Money kazandıracak olan Migros’un müşterilerine sunduğu bir seçenek de, Ramazan HediyeM Kart. Ayrıca 28 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter veya Sanal Market’ten Money Visa ve Bonus  Kartlar ile 75 TL ve üzeri 4 kez alışveriş yapan herkes, 75 TL değerinde puan kazanacak.

Perakende sektörünün öncüsü Migros Ticaret, Ramazan ayını düzenlediği özel kampanyalar ve zengin içerikli ekonomik fiyatlı kolileriyle karşılıyor. Bu yıl da Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter Mağazaları ile Sanal Market’te satışa sunulan üç ayrı Ramazan kolisi sofralarda yerini almaya hazır. Hayırsever vatandaşlar için sunulan ‘Ramazan HediyeM Kart’ ise, yakınlarına Ramazan’da hediye veya yardım etmek isteyenler için ideal bir seçenek.

Üç avantajlı seçenek
Her yıl müşteriden gelen talebe göre hazırlanan kolilerin sayısı ihtiyaca ve talebe göre artırılacak. Undan salçaya, şekerden çaya, reçelden meyve suyuna kadar sahur ve iftar sofraları için her şey düşünülerek hazırlanan Migros Ramazan Paketleri sofraların vazgeçilmez temel gıda maddelerinden oluşuyor. Tüketiciyi düşünerek en ekonomik fiyatlarla Ramazanı karşılayan Migros, 10-22 ürün çeşidinin bulunduğu üç değişik koli seçeneği sunuyor. Migros bu yıl Ramazan’da 16,95 TL ile süpermarketlerin en ucuz koli fiyatını açıkladı.

Tek tek almak yerine koli ile alın, ortalama yüzde % 40 indirimli olsun
Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan koliler, aynı zamanda bütçe için büyük avantaj da sağlıyor. Kolilerin içinde bulunan ürünlerin tek tek alınması yerine Ramazan kolisi olarak alındığında ortalama % 40 tasarruf elde ediliyor. Migros Ticaret’in üç farklı içerikte hazırlanan Ramazan kolilerinin yanı sıra Ramazan süresince özel kampanyalarla sunulacak ürünler de toplamda aile bütçesinde fark yaratacak fiyatlarla raflarda yerini aldı.  

Sofralarda Migros ‘Bereket’i…
10 çeşitten oluşan ‘Bereket’ kolisi 16,95 TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Bereket kolisinde un, pirinç, çay, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur ve toz tatlı bulunuyor. Bereket paketi ile bereketli sahurlar ve iftarlar tüketiciyi bekliyor.

Ramazan sofralarının lezzeti bu kolinin içinde
17 çeşitten oluşan ‘Lezzet’ kolisinin fiyatı ise 27,90 TL Bu pakette un, pirinç, kırmızı mercimek, çay, kahve, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, sebzeli makarna, reçel, krem çikolata, bisküvi, meyve suyu ve toz tatlı yer alıyor.

Ramazan sofrası ziyafete dönüşsün
22 çeşitten oluşan ‘Ziyafet’ kolisinin fiyatı 39,90 TL olarak belirlendi. Bu pakette un, pirinç, çay, kahve, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, sirke, helva, kuru fasulye, kırmızı mercimek, sebzeli makarna, reçel, garnitür, bezelye konservesi, et bulyon, krem çikolata, limonata ve toz tatlı yer alıyor.

Money Club yine milyonlar dağıtıyor
Money Club Kart sahipleri, Ramazan ayında özledikleri kampanyayla kazanmaya devam ediyor. 14 Temmuz–14 Ağustos tarihleri arasında kişiye özel hedeflerini tutturan tüketiciler, milyonlarca Money kazanıyor. Kampanya harcamalarını direkt alışveriş sonrası kasa fişinin üstünden takip edecek olan tüketiciler kendilerine özel belirlenen hedefi tutturmak için tüm market alışverişlerini Money Club üyesi Migros Grubu mağazalarından yaparak Money kazanabiliyorlar. Böylece Migros Grubu , teknoloji ile her müşterisine Ramazan’da kazandırmak için tek tek kişiye özel bilgi veriyor.

Başkalarını düşünen Migros müşterisi için: Ramazan HediyeM Kart
Migros Ticaret, Ramazan’da hediye vermek isteyenler için özel ve anlamlı bir seçenek sunuyor. Migros, 5M ve Sanal Market’te kullanılabilen özel tasarımlı ‘Ramazan HediyeM’ Kart‘ı kasadan hiçbir ücret ödemeden alınıp anında istenilen tutar yükleniyor. Kart verilen kişiler istedikleri ürünleri seçebiliyorlar. Tekrar yüklenebilir özellikte olan HediyeM Kart, Ramazan’da yeni bir yardım veya hediye aracı olarak, ya da firmalarca çalışanlara veriliyor. Ramazan HediyeM Kart uygulamasıyla Migros müşterileri, 5 TL ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yaptıkları kartları istedikleri kişilere hediye ediyor. Böylece HediyeM Kart’ı olan kişiler de kartlarında yüklü olan tutar çerçevesinde, alışverişlerini Ramazan ayı içerisinde veya sonrasında istedikleri zaman yapabiliyor. Tüm Migros ve 5M mağazaları ile Sanal Market’te geçerli olan  HediyeM Kart’a sahip olmak için yapılması gereken tek şey; Migros ve 5M mağazalarını ziyaret etmek.

Migros Grubu’nda Ramazan’a özel yüzlerce hediyeli olacak
Migros’ta Ramazan boyunca tüm bu fırsatların yanında pek çok ürün de hediyeli olacak. Müşterilerin aldıkları ürünler karşılığında bazen aynı üründen bir tanesi bedavaya gelecek, bazen o ürünü tamamlayan başka bir ürün hediye olacak. Örneğin; Migros Baldo Pirinç 2500 gr. alan müşterilere Komili Ayçiçekyağı 1 lt hediye. Çaykur Filiz Çay 1000 gr. alana Pekşeker Küpşeker 1 kg. Hediye, Komili Riviera Zeytinyağı 5 lt alana ise 5 adet Barilla Makarna 500gr. hediye olacak.

Money Visa ile Migros, Tansaş ve Macrocenter’da 75 TL hediye puan…
Migros’un Ramazan’a özel bir diğer fırsatı da 28 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşiyor.  Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter veya Sanal Market’ten Money Visa ve Bonus Kartlar ile 4 alışverişte de 75 TL ve üzeri tutarda harcama yapan herkes 75 TL hediye kazanıyor. Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter veya Sanal Market alışverişlerinde Money Visa ve Bonus kartlarını kullananlar Ramazan ayı boyunca kazanmanın keyfini yaşayacak.

Migros Sanal Market’ten tek tuşla teslimat
Ramazan ayında sevdiklerine ve ihtiyaç sahiplerine Ramazan paketi göndermek isteyen Migros Ticaret müşterileri için Migros Sanal Market tek tuşla hizmet verecek.

Ramazan boyunca, çoklu veya bireysel siparişler www.sanalmarket.com.tr internet adresinden veya 444 10 44 numaralı telefonla sipariş hattı aracılığıyla alınabilecek ve arzu edilen yere istenilen zamanda teslim edilebilecek. Tüketiciler dilerse siparişlerini, Migros Sanal Market aracılığıyla, mağazadan teslim hizmeti bulunan Migros mağazalarından teslim almak üzere de verebiliyor. Ayrıca anlaşmalı hayır kurumları arasından tercih edilecek kuruma teslim edilmek üzere Ramazan kolisi bağış siparişleri de yine internet ya da telefon aracılığı ile veriliyor. 75 TL ve üzeri siparişlerde ise teslimat ücreti alınmıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Adana, Manisa, Kayseri, Malatya, Edirne, Konya, Gaziantep, Samsun, Afyon, Erzurum, İzmit, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Didim, Ayvalık, Datça ve Akçay’da isteyen herkes Ramazan kolilerini istedikleri adrese ulaştırmak için Migros Sanal Market’in hizmetinden yararlanabilecek.


 

  MIGROS BEREKET PAKETI 2011
1 SÖKE UN 1 KG
2 EVDEN OSMANCIK PIRINÇ 1000 GR.
3 DOGADAN GELENEKSEL KARADENIZ ÇAY 500 GR
4 EVDEN KÜP SEKER 750 GR
5 BIRYAG AYÇIÇEKYAGI 1 LT
6 MAGGI SEHRIYELI TAVUK ÇORBA 53 GR
7 OBA BURGU MAKARNA 500 GR.
8 SERA DOMATES SALÇASI 830 GR
9 EVDEN PILAVLIK BULGUR 1 KG
10 DR.OETKER TAVUKGÖGSÜ 125 GR

 

  MIGROS ZIYAFET PAKETI 2011
1 SÖKE UN 1 KG
2 EVDEN OSMANCIK PIRINÇ 1000 GR.
3 DOGADAN GELENEKSEL KARADENIZ ÇAY 500 GR
4 HISAR KAHVE 100 GR
5 EVDEN SEKER 750 GR
6 BIRYAG AYÇIÇEKYAGI 1 LT
7 MAGGI KREMALI MANTAR
8 OBA BURGU MAKARNA 500 GR.(2 ADET)
9 TAT DOMATES SALÇASI 830 GR.
10 EVDEN PILAVLIK BULGUR 1 KG
11 EFE ÜZÜM SIRKESI 50 CL
12 SEGMEN CEVIZLI YAZ HELVASI 250 GR
13 EVDEN KURU FASULYE 1 KG
14 EVDEN KIRMIZI MERCIMEK 1 KG
15 ANKARA BURGU MAKARNA SEBZELI 250 GR.
16 PENGUEN ÇILEK REÇELI 380 GR.
17 TUKAS GARNITÜR 350 GR.
18 NESTLE CHOKELLA 250 GR
19 PENGUEN BEZELYE 830 GR
20 NESTLE ET BULYON 20 GR (1 LT)
21 DIMES BUZZ LIMONATA
22 DR.OETKER TAVUKGÖGSÜ 125 GR

 

  MIGROS LEZZET PAKETI 2011
1 SÖKE UN 1 KG
2 EVDEN OSMANCIK PIRINÇ 1000 GR.
3 EVDEN KIRMIZI MERCIMEK 1 KG
4 DOGADAN GELENEKSEL KARADENIZ ÇAY 500 GR
5 HISAR KAHVE 100 GR
6 EVDEN SEKER 750 GR
7 BIRYAG AYÇIÇEKYAGI 1 LT
8 MAGGI EZOGELIN CORBA 72 GR
9 OBA BURGU MAKARNA 500 GR.
10 TAT DOMATES SALÇASI 830 GR
11 EVDEN PILAVLIK BULGUR 1 KG
12 DR.OETKER TAVUKGÖGSÜ 125 GR
13 PENGUEN ÇILEK REÇELI 380 GR.
14 ANKARA BURGU MAKARNA SEBZELI 250 GR.
15 HANIMELLER ÇOKODAMLA DISP.KOLI 190GR
16 NESTLE CHOKELLA 250 GR
17 DIMES KAYISI 1 LITRE