MİGROS, TANSAŞ, 5M VE MACROCENTER’DA ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL FIRSAT YAĞMURU!

30-04-2010

Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter mağazaları Anneler Günü’nü birbirinden avantajlı kampanyalar ve sürpriz indirimlerle karşılıyor.

9 Mayıs 2010 tarihinde Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter müşterileri kozmetik ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası, elektrikli küçük ev aletleri ve elektrikli kişisel bakım ürünlerinde %25, çiçeklerde ise %15 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Ayrıca 3-31 Mayıs tarihleri arasında yolu Migros’tan geçen herkes satın alacağı züccaciye ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyasından yararlanabilecek.

Anneler Günü’nde Migros Ticaret A.Ş. müşterilerini, bu özel gün için düzenlenen sürpriz indirimler ve avantajlı kampanyalar bekliyor. Anneler Günü’ne özel düzenlediği fırsat kampanyaları ile anneleri yıllardır mutlu eden Migros Ticaret A.Ş. yine birbirinden farklı hediye seçenekleri ile annelerin kalbini çalıyor.


Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter mağazaları elektrikli küçük ev aletlerinden kozmetiğe, çiçekten züccaciyeye kadar birbirinden farklı ürünlerdeki fırsat kampanyaları ile bu yıl da annesini unutmayanların ilk adresi olmaya hazır.

Migros ve Tansaş’tan annenize bir buket çiçek…
Sevgiyi ifade etmenin en güzel yollarından biridir çiçek. Masumiyeti, içtenliği ve gerçek sevgiyi temsil eden zambak, sümbül, karanfil, menekşe gibi birbirinden farklı çiçek alternatiflerine, anneniz için Migros ve Tansaş mağazalarından 9 Mayıs gününe özel %15 indirimli fiyattan sahip olabilirsiniz.

Kozmetik ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası…
9 Mayıs Anneler Günü’nde kozmetik ürünlerindeki 1 alana 1 bedava kampanyasından yararlanarak, vücut, el ve yüz bakım ürünleri ile bayan parfümlerinden oluşan kozmetik ürünlerinden birini annenize diğerini de sevdiğiniz diğer aile büyüklerinize tek fiyat ödeyerek hediye edebilirsiniz. Kampanya Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazalarında geçerli olacak.

Migros ve Tansaş mağazalarında küçük ev aletlerinde büyük fırsat…
7-9 Mayıs tarihlerinde tüm Migros müşterileri, yapacakları elektrikli küçük ev aletleri ve elektrikli kişisel bakım ürünleri alışverişlerinde %25 indirimden yararlanabilecekler. Bu ürünlerdeki %25 indirim kampanyası Tansaş mağazalarında da geçerli olacak.

Ay sonuna kadar züccaciye ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası…
Züccaciye ürünlerine özel tasarlanan 3 al 2 öde kampanyası ise 3-31 Mayıs tarihleri arasında sürecek. Tüm Migros mağazalarında kek kalıpları, tencereler, fırın kapları, yemek takımları ve daha pek çok çeşit züccaciye ürününde geçerli olacak 3 al 2 öde kampanyası, Anneler Günü’nde fonksiyonel bir hediye arayışında olan herkes için birbirinden özel fırsatlar sunacak.