MİGROS TÜM ÖĞRENCİ VE VELİLERİ MAĞAZALARINA BEKLİYOR

16-08-2011

OKUL SEZONU ÖNCESİNDE MİGROS GRUBU GERİ DÖNÜŞÜMLÜ, ÇEVREYE DUYARLI,KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI KIRTASİYE ÜRÜNLERİYLE ÖĞRENCİ VE VELİLERİN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Migros Ticaret A.Ş. 2011-2012 Eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını karşılayacak tüm kırtasiye ürünleri için hazırlıklarını tamamladı. Kalite kontrol süreçlerinden geçerek tüketici ile buluşturulan kırtasiye malzemeleri arasında; çevre dostu defterler ve geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen kırtasiye ürünleri de yer alıyor.

Çok çeşitli marka ve lisanstan ürünlerin, en uygun fiyatlarla öğrenci ve velilerin beğenisine sunulduğu Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında, Money Visa Kart kullanıcıları kırtasiye ürünlerinde %25 indirim fırsatı kazanıyor. İsteyen tüketicinin kilo ile isteyen tüketicinin ise adet ile aldığı defterlerin kilosu  2.49 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca 6 ortalı defter 6.99 TL, A4 120 yaprak defter 3.99 TL ve 72-80 yaprak defterler ise 2.99 TL’den öğrencilerle buluşuyor. Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında satılan defterlerin desenleri ise yurtdışında özenle seçiliyor.

Migros Ticaret A.Ş, zengin ürün çeşidi ve uygun fiyatlarla satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesinde ilk adresi olacak. Migros, Tansaş, 5M mağazalarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her türlü ürün yerini aldı. Migros, Tansaş ve 5M mağazalarındaki okul-kırtasiye reyonlarında, lisanslı ve markalı pek çok seçkin ürün de en uygun fiyattan tüketicileri bekliyor.Üretimden tüketime kalite denetimi
Müşterilerinin yaşam kalitesini artıracak sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ürünler sunan Migros Ticaret A.Ş, üretimden tüketime kadar uzanan Kalite ve Ürün Güvenliği Sistemi’nin tüm gereklerini çocukların yıl boyu kullanacakları kırtasiye ürünlerinde de titizlikle yerine getiriyor. Uluslararası standartlar çerçevesinde pek çok test aşamasından geçen kırtasiye ürünlerinde; özellikle insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratma riski taşıyan maddelerin bulunmadığını teyit eden testler gerçekleştiriliyor.  Migros, Tansaş ve 5M mağazalarının raflarına taşınan tüm kırtasiye ürünlerinde etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol ediliyor ve risk değerlendirmesi yapılıyor.
 
Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen kırtasiye ve çevre dostu defterler Migros raflarında!
Migros Ticaret, raflarına taşıdığı binlerce okul ve kırtasiye ürünü için iç denetim ve kontrol süreçlerini işletiyor. Dünyaca ünlü markaların lisanslı ürünlerini de tüketici ile buluşturan Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında kilo ile satılan defterler, çoklu kalem ve boya setleri gibi pek çok ürün çok uygun fiyattan tüketici ile buluşuyor. Kalite süreçlerini işleterek çocukları sağlıklı ürünlerle buluşturmayı hedefleyen Migros, bir yandan da çevreci ve geri dönüşümlü maddeden yapılmış ürünleri raflarına taşıyor.
 
Money Visa Kart kazandırıyor
Migros, Tansaş ve 5M mağazalarından okul öncesi alışveriş yapacak olan tüm veliler ve öğrenciler en iyi kaliteye en uygun fiyattan alışveriş yapma ayrıcalığı yaşayacaklar. Bu mağazalardan  kırtasiye ve okul alışveriş yapan Money Visa Kart sahibi veliler,  kırtasiye ürünlerinde %25 indirim fırsatı ile okul alışverişlerinden karlı çıkacak.

Büro malzemeleri de en uygun fiyatlarla
Sadece okul değil büro kırtasiye malzemelerinde de temel ürün çeşitlerini raflarına taşıyan Migros’ta ofis ve bürolarda en çok ihtiyaç duyulan poşet dosyalar 2.99 TL, zımba makinesi, tel sökücü ve zımba teli ise 3.69 TL’den tüketici ile buluşuyor.