MİGROS TÜRK’TEN RAMAZANA ÖZEL! ZENGİN İÇERİKLİ RAMAZAN PAKETLERİ EN UYGUN FİYATLARLA MİGROS TÜRK MAĞAZALARINDA

22-08-2008

MİGROS TÜRK’TEN RAMAZANA ÖZEL!

ZENGİN İÇERİKLİ RAMAZAN PAKETLERİ EN UYGUN FİYATLARLA MİGROS TÜRK MAĞAZALARINDA

Perakende sektörünün lideri Migros Türk, Ramazan’a özel kampanyaları ve zengin içerikli Ramazan kolileriyle Ramazan ayını karşılamaya hazırlanıyor. Müşterilerin yoğun talebi üzerine, 11 yıl önce başlayan koli içinde toplu satış bu sene de devam ediyor. Migros, Tansaş, Şok ve Kangurum'da satışa sunulan Ramazan Bereketi ve Ramazan Ziyafeti kolileri, zengin içeriği ve uygun fiyatıyla bu yıl da Ramazan sofralarını donatacak. Migros Türk, Ramazan kolilerinin yanı sıra Migros ve Tansaş mağazalarında düzenlediği çeşitli kampanyalarla da tüketicilere büyük fırsatlar sunuyor.

Ramazan kolileri, müşterilerin yardım amaçlı, ev kullanımı veya iftar ziyareti için en çok ihtiyaç duyulan ürünleri çoklu ve aynı zamanda avantajlı fiyata temin etmelerini sağlıyor. Migros Türk, Ramazan kolilerinde özellikle yardımda bulunanların veya kullananların memnuniyetini sağlayacak kalite ve çeşitte ürünlerin seçilmesine büyük önem veriyor. Bu talebe uygun hazırlanan koliler, Türkiye'nin bu içerikte en ucuz fiyatıyla 21 Ağustos tarihinden itibaren müşterilere sunulmaya başlandı.

Ramazanın bereketi ve ziyafeti bir arada...
Migros ve Tansaş'larda satışa sunulacak 2 farklı tip Ramazan kolisi bulunuyor. Ramazan bereketi, 11 çeşit üründen oluşuyor. Zengin ve kaliteli içeriği korunan Ramazan Bereket Kolisi,14.90 YTL'ye satışa sunulacak. Migros’un Ramazan bereket kolilerinde un, pirinç, çay, Türk kahvesi, kesmeşeker, ayçiçek yağı, çorba, makarna, salça, bulgur ve helva bulunuyor.

21 çeşit ürün içeren Ramazan ziyafeti paketinin fiyatı ise 39.90 YTL olacak. Ziyafet paketinde un, pirinç, dermason fasulye, kırmızı mercimek, çay, Türk kahvesi, kesmeşeker, ayçiçek yağı, çorba, spagetti makarna, sebzeli makarna, reçel, helva, tahin, pekmez, meyve suyu, salça, bulgur, bezelye, turşu ve gazlı içecek bulunuyor.

Kangurum'dan tek tuşla yardım teslimatı
Ramazan boyunca, çoklu veya bireysel talepler www.kangurum.com.tr adresinden veya 444 10 44 numaralı telefon siparişi ile arzu edilen yere teslim edilebilecek. 75 YTL üzeri taleplerde teslimat ücretsiz yapılacak. Böylece Ramazan bereketi ve ziyafeti paketleri, uzakta bulunan akrabalara veya yardım edilmek istenen farklı bölgelere zamanında ulaştırılabilecek. Hizmet alanı ise İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Bodrum'u kapsıyor.

Migros’ta 4 alışverişin 1’i Ramazan’da bedava