ÖĞRENCİ VE VELİLERİ OKUL ÖNCESİ ALIŞVERİŞTE MİGROS , TANSAŞ , 5M’DE KIRTASİYE REYONLARINDA BOL ÇEŞİT, UYGUN FİYAT BEKLİYOR

22-08-2008

ÖĞRENCİ VE VELİLERİ OKUL ÖNCESİ ALIŞVERİŞTE MİGROS , TANSAŞ , 5M’DE
KIRTASİYE REYONLARINDA BOL ÇEŞİT, UYGUN FİYAT BEKLİYOR...

ÜSTELİK RAMAZAN KAMPANYASI İLE OKUL DÖNEMİ ÇAKIŞTIĞINDAN MİGROS , 5M VE SANAL MARKETTE DÖRT ALIŞVERİŞİN 1’İ BEDAVAYA GELİYOR, TANSAŞ’TAN ALIŞVERİŞ 50 YTL’ye 10 YTL KAZANDIRIYOR...


Migros Türk tüm formatları ile 2008-2009 Eğitim ve Öğretim dönemine iddialı bir giriş yapıyor. Türkiye’nin 61 ilinde, 1085’den fazla farklı formatlardaki mağazalarıyla hizmet veren Migros Türk , her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerin okul öncesi ihtiyaçları için en iyi adres olacak. 08 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayacak yeni öğrenim dönemi öncesinde, Ağustos ayı itibariyle faaliyete geçen okul kırtasiye reyonlarında, çok çeşitli lisans ve markalarda ürünler en uygun fiyattan öğrenci ve velilerin beğenisine sunuluyor. 5M’lerde okul forması ve yaka, Tansaş ve Migroslarda diğer okul kıyafetleri ve tüm formatlarda zengin kırtasiye ürün çeşitleri uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşuyor. 21 Ağustos’ta başlayan 4+1 kampanyası ile öğrenci ve veliler çok uygun fiyata bol çeşidi Migros Türk mağazalarında bulacak. Şok’ta temel kırtasiye ihtiyaçları çok ucuz fiyatlarla her keseyi rahatlatıyor.

Ağustos itibariyle ‘okul ve kırtasiye sezonunu’ açan Migros Türk reyonlarındaki ürünler, bol çeşit ve uygun fiyat stratejisiyle satışa sunuluyor. Migros, Tansaş, 5M ve Şok mağaza reyonlarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her türlü ürün bulunuyor. Okul-kırtasiye reyonlarındaki ürün yelpazesinde çok çeşitli lisans ve markada ürün yer alıyor. Her zaman tüketicinin yanında yer almayı ilke edinmiş olan Migros Türk, milyonlarca evde okulların açılması öncesinde yaşanan heyecana ‘bol çeşit, uygun fiyat’ uygulamasıyla ortak oluyor. 5M’lerde okul forması ve yaka, Tansaş ve Migroslarda diğer okul kıyafetleri ve tüm formatlarda zengin kırtasiye ürün çeşitleri uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşuyor. 21 Ağustos’ta başlayan kampanya ile öğrenci ve veliler çok uygun fiyata bol çeşidi Migros Türk mağazalarında bulacak.

BOL ÇEŞİT, UYGUN FİYAT

Okul öncesi alışveriş için öğrenci ve velilere ihtiyaç duydukları tüm ürünleri değişik alternatiflerle sunmayı hedefleyen Migros Türk’ün reyonlarında, değişik markaların ürünleri de boy gösteriyor. Okul ve beslenme çantalarında Barbie, Sponge Bob, Spiderman, Actionman, NBA, Hot Wheels, Dora, Hello Kitty markalarının ürünlerini satışa sunan Migros’tan kalem alacak öğrenciler için de Pilot, Stabilo ve Noki marka ürün seçenekleri bulunuyor. Migros reyonlarında 21 Ağustos itibariyle Cars, NBA, Walt Disney, Looney Tunes, Barbie ,Bratz ve Koza defterleri de satışa sunuldu. Pelikan, Post-it, Scotch, Pritt, Uhu ve Polisan gibi markaların kırtasiye ürünleri de yine aynı tarih itibariyle tüketiciyle buluştu.

MİGROS’TAN KIRTASİYE ÜRÜNLERİNDE 4 ALIŞVERİŞİN 1’İ BEDAVA

Migros, 5M ve Sanal Market, okul öncesi alışverişinde inanılmaz fırsatlar sunuyor. Migros’un 4+1 kampanyası çerçevesinde, Migros mağazaları, 5M mağazaları ve Sanal Market’te 21 Ağustos tarihi itibariyle Migros Club Kart ve diğer parolu kartlar ile yapılan alışverişlerde 4 alışverişten en düşük tutarlısı 26 Eylül 2008 tarihinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Ekim 2008 tarihine kadar kiosklardan çek olarak basılıp kullanılabilecek. Bedava alışveriş çeki limiti ise 200 YTL. Gün içinde yapılan harcamalarda 50 YTL ve üzerinde olanların en yükseği kampanyaya dahil edilir. Bu çek, tüm alkollü ürünler, sigara ve cep telefonu kontörü satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar, paropuan çekleri kampanya harcama tutarına dahil değildir.

ÜÇ BÜYÜK KULÜBÜN TARAFTARINA ÖZEL ÜRÜNLER

Migros mağazalarının okul ve kırtasiye reyonlarında, öğrencilerin öğrenirken eğlenmesini ve hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak çeşitli hobi ürünleri de yer alıyor. Özellikle boyama ve resim yapmaya yönelik ürünlerde zengin çeşitler göz dolduruyor. Spor kulüplerine yürekten bağlı minikler için de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş spor kulüplerinin lisanslı ürünleri Migros reyonlarında öğrenci ve velilerin beğenisine sunuluyor.

TANSAŞ’TA KİLO KİLO DEFTER… ŞOK’TA TEMEL KIRTASİYE ÜRÜNLERİ ÇOK UCUZ...

Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında özellikle ailelerin büyük ilgi gösterdiği kilo ile satılan defterlerde kaliteyle uygun fiyatı bir arada sunuyor. 2008-2009 Eğitim ve Öğretim dönemi öncesinde Migros Türk reyonlarından okul alışverişi yapacak olan aileler, başta ‘kilo ile defter’ olmak üzere pek çok üründe piyasa fiyatlarının ortalamasının altında fiyatlardan alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayacak. Tansaş’ın Ramazan kampanyası nedeniyle 21 Ağustos tarihinden itibaren 50 YTL’lik alışveriş 10 YTL kazandırıyor. Gıda alışverişinden kazanılan çekleri kırtasiyede kullanabilirsiniz.

Şok’ta ise temel kırtasiye ihtiyaçları çok ucuz fiyatlarla okul öncesi her keseyi rahatlatacak.