PODYUMDA MİGROS ŞIKLIĞI

29-04-2011

 Perakende sektörünün öncü markası Migros, tekstil ve hazırgiyim ürünlerindeki iddiasını düzenlediği bir defileyle bir kez daha ortaya koydu. 2011 İlkbahar- Yaz tekstil ürünlerini bir defile ile halkla buluşturan Migros, modanın trendlerini en avantajlı fiyatlarla raflarına taşıyor. Tüketicilerden büyük ilgi gören ürünler, Beylikdüzü Migros AVM’de özel bir defile ile tanıtıldı.


Migros, 2011 İlkbahar-Yaz tekstil ürünlerini Beylikdüzü Migros AVM’de düzenlediği bir defile ile tanıttı.

BG AJANS - Başak Gürsoy Manken ve Fotomodel Ajansı’nın organizasyonu ve Ferhan Aral koreografisiyle düzenlenen defileye ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Şık, rahat, trendy, kullanışlı ve tüm kalite kontrol süreçlerinden geçen ürünler en uygun fiyatlarla Migros mağazalarında alıcılarını bekliyor.

Modayı Migros’ta yakala
Migros İlkbahar- Yaz tekstil ürünleri defilesinde; erkek-kadın-çocuk grupları için hazırlanan 500 farklı modeldeki hazır giyim ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, sandalet, terlik, çanta, mayo-bikini gibi birçok zengin ürün seçenekleri halkın beğenisine sunuldu.

“Hello Kitty” Migros mağazalarında
Dünyada fenomen haline gelen ‘Hello Kitty’ markalı ürünler de Sadece Migros’a özel modelleri ve çok avantajlı fiyatlarıyla Migros mağazalarında meraklıları için yerini aldı.

Sonbahar-Kış sezonunda sürprizlere açık olun
Migros, 2011-2012 Sonbahar- Kış koleksiyonu için de zengin ürün seçenekleri, kalitesi ve fiyat avantajları ile yeni sezonda bir çok surprize imza atmaya devam edecek.