YILBAŞI ALIŞVERİŞİNİN KEYFİNİ BU YIL DA MİGROS TİCARET MAĞAZALARINDA YAŞAYIN, KARLI ÇIKIN

16-12-2009

YILBAŞI ALIŞVERİŞİNİN KEYFİNİ BU YIL DA MİGROS TİCARET MAĞAZALARINDA YAŞAYIN, KARLI ÇIKIN

MİGROS MÜKEMMEL BİR HEDİYE SEÇENEĞİ SUNUYOR: HEDİYEM KART SEÇ, YÜKLET, MUTLU ET

Yılbaşının tatlı telaşı yaklaşırken Migros Ticaret; Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M mağazaları ve Sanal Market’te yılbaşı için birbirinden özel hediyelik eşyaları müşterileriyle buluşturuyor. Migros mağazalarında hem evinize sımsıcak bir hava katacak yılbaşı ağaçları ve süsleri hem de sevdiklerinizi mutlu edecek kozmetikten elektroniğe birçok hediye seçeneği bulunuyor. Ayrıca yılbaşı döneminde uygulanan kampanyalarla Migros Ticaret müşterileri gönüllerince yılbaşı alışverişi yaparak karlı çıkıyor. Her zevke ve bütçeye uygun hediye seçenekleri ve yılbaşı sofranızı renklendirecek ürünleri görmeden yılbaşı alışverişinizi yapmayın.

Bu sene ayrıca Migros Ticaret, sevdiklerine değişik bir hediye vermek isteyenler için yepyeni bir seçenek sunuyor. 12 değişik tasarımıyla Migros, 5M ve Sanal Market’te kullanılabilen HediyeM Kart ile seçeceğiniz özel tasarımlı karta tutarı siz yüklüyorsunuz, sevdikleriniz istediği hediyeyi kendisi seçiyor.

Bu yılbaşını evinde sevdikleriyle geçirmek isteyenler için Migros Ticaret birçok seçenek sunuyor. Her yıl yılbaşı alışverişinin adresi olan Migros Ticaret; Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazaları ile Sanal Market’te birbirinden özel hediye seçenekleriyle müşterilerini bekliyor.

Evinize renk katacak yılbaşı ağaçları ve süslerinden züccaciyeye, fotoğraf makinesinden saç düzleştiriciye, mumluktan çay makinesine kadar onlarca çeşit ürün çok uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Kar spreyleri, renkli ışıklar, parti balonları, dekoratif çanlarla oldukça renkli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için, Migros Ticaret mağazalarındaki birbirinden özel ürünler raflardaki yerlerini çoktan aldı. Ayrıca yılbaşı sofranızı süsleyecek birbirinden lezzetli ürünler mağazalarda Migros müşterilerini bekliyor olacak. Kişisel bakım ürünleri de zengin çeşit ve çok uygun fiyatlarla reyonlarda müşterilerle buluşacak.

Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazalarında yılbaşına özel hazırlanan birbirinden farklı içerikte ve cazip fiyatlardaki yılbaşı sepetleri de yılbaşını heyecanla bekleyenler için hem hesaplı, hem alternatifli fırsatlar sunuyor.

Migros Ticaret, bu yıl ayrıca müşterilerine yepyeni bir hediye seçeneği sunuyor. HediyeM Kart uygulamasıyla Migros müşterileri, 5 TL ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yaptıkları kartları sevdiklerine hediye ediyor. Böylece HediyeM Kart’ı olan kişi kartında yüklü olan tutar karşılığında gönlünce alışveriş yapabiliyor, dilediği ürünü seçebiliyor. Tekrar tutar yüklenebilir özellikte olan ve birbirinden keyifli 12 farklı tasarıma sahip HediyeM Kart, alternatif bir hediyeleşme aracı olarak alışverişe yeni bir boyut kazandırıyor. Özel günlere ve farklı zevklere uygun, farklı görsellere sahip HediyeM Kart’ları bebeği olan bir arkadaşınıza, doğumgününü kutlamak istediğiniz bir sevdiğinize, hayvansever bir dostunuza veya yılbaşında yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Bu kartlara sahip olmak için ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki Migros ve 5M mağazalarını ziyaret etmek yeterli.

Özel kampanyalar ile yılbaşında birbirinden eşsiz seçenekler sunuyor

Migros Ticaret mağazaları, müşterilerine sunduğu hediye seçenekleri yanında düzenlediği kampanyalarla bu yılbaşı da tüketicilerin tercihi olacak. Migros, 5M ve Sanal Market’te “Gördüğünüze İnanın” kampanyası tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor. Ayrıca gıda dışı alışverişlerde taksitli satış fırsatları da müşterilere kolaylık sağlayan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

Ürün Satış Fiyatı - TL
TOMBALA 1,55
100CM.ÇAM AĞACI 5,9
KAR SPREYİ 1,69
MAYTAP 10'LU 0,69
PARTİ PALONLARI 2,95
YILBAŞI ŞAPKA-GÖZLÜK-BALON-DÜDÜK SET 0,65
100'LÜ RENKLİ IŞIK 4,9
SİM ÇEŞİTLERİ 2,15
İTHAL KALPLİ OYUNCAK 9,9
İTHAL IŞIKLI NOEL BABA ŞAPKASI

4,9

AĞAÇ SÜS ÇEŞİTLERİ 6'LI 8,9
İthal Porselen - Seramik Ürün Çeşitleri 4 - 19,90 arası fiyatlarla
İthal Çatal-Kaşık-Bıçak Seti 18 Parça 19,9
Touch Me Markalı Teflon Mutfak Gereçleri 25,50-51 arası fiyatlarla
Şarap Kadehi 6'lı 9,9
İthal Yılbaşı Kupa 3
Yılbaşı Su Küresi 4
İthal Yılbaşı Mumluk-Şamdan Mumluk 8,5
Bolsius Silindir Mum 17 cm 6,9
Bolsius Şamdan Mum 10'lu 4,9