ZENGİN İÇERİKLİ RAMAZAN PAKETLERİ EN EKONOMİK FİYATLARLA MİGROS GRUBU MAĞAZALARINDA

12-08-2009


Perakende sektörünün lideri Migros Ticaret, Ramazan’a özel düzenlenen kampanyaları ve zengin içerikli ekonomik fiyatlı kolileriyle Ramazan ayını karşılıyor. 12 yıl önce müşterilerin yoğun talebi üzerine koli içinde toplu satışı başlatan Migros Ticaret, bu yıl da Migros, Tansaş, 5M ve Şok Mağazaları ile Sanal Market’te üç ayrı tipte hazırladığı Ramazan kolileriyle sofraları donatacak.

12 Ağustos’tan itibaren Ramazan kolilerini müşterilerine sunmaya başlayan Migros Ticaret bu yıl üç farklı tipte Ramazan kolisi hazırladı.  Her yıl büyük ilgi gören ve bu yıl toplam 600.000 adet olarak hazırlanan kolilerin sayısı ihtiyaca ve talebe göre daha da artırılacak.   

Geçen yıl satışa sunulan “Bereket” ve “Ziyafet” kolisine, bu yıl “Lezzet” kolisi de eklendi.  Lezzet kolisi, Bereket ve Ziyafet kolisi arasında oluşan talebe cevap verebilecek oldukça avantajlı bir koli olarak hazırlanarak müşterilerin beğenisine sunuldu. 18 çeşit ürün içeren Lezzet kolisinin fiyatı 19.90 TL.

Sadece su ve tuz eklemek kalıyor...

11 çeşitten oluşan, zengin ve kaliteli ürün içeriği korunan “Bereket” kolisi 14.75 TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası hazırlayabileceği kaliteli ve lezzetli ürünleri içeriyor. Migros’un 11 üründen oluşan Bereket kolisinde un, pirinç, çay, Türk kahvesi, kesmeşeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur ve puding bulunuyor. Bereket kolisi ürünlerini Ramazan ziyafetine dönüştürmek için geriye sadece suyunu, tuzunu ekleyip ocağa koymak kalıyor.

Çaydan helvaya 25 ürün

25 çeşitten oluşan Ziyafet Kolisinin fiyatı ise 39.90 TL olarak belirlendi. Bu pakette, un, pirinç, çay, Türk kahvesi, kesmeşeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, sirke, helva, kuru fasulye, kırmızı mercimek, sebzeli makarna, reçel, pekmez, tahin, kayısı nektarı, gazlı içecek, bezelye konservesi, et bulyon, limonata ve puding yer alıyor.

%25-%30 tasarruf sağlayan koliler

Kolilerin içinde bulunan ürünler tek tek alınması yerine Ramazan kolisi olarak alındığında %25 ile %30 arasında değişen tasarruf sağlanıyor. Ramazan döneminde müşterilere sunulan bu avantajla beraber, düzenlenen kampanyalar da Migros Ticaret müşterilerinin mutfak masraflarını azaltırken, kalite ve çeşitliliği birarada sunuyor. Migros Ticaret tüm markalarına ait ürün kataloglarının Ramazan boyunca müşterileri tarafından dikkatle izlenmesini tavsiye ederken, yeni avantajlar sağlayacağı sürpriz kampanyalara dikkat çekiyor. Ayrıca Money Card avantajları da Ramazan boyunca farklı içeriklerde devam edecek.

Sosyal sorumluluklara destek veriyor

Ramazan ayının eşsiz değerlerinden birini de sosyal sorumlulukların yerine getirilmesi olarak gören Migros Ticaret, hem en büyük adetli üretim, hem de en ekonomik fiyatlı kolilerle bu sorumlulukların yerine getirilmesine destek olmayı hedefliyor.  Ramazan kolileri, müşterilerin yardım amaçlı, ev kullanımı veya iftar ziyareti için en çok ihtiyaç duyulan ürünleri çoklu ve aynı zamanda avantajlı fiyata temin etmelerini sağlıyor. Migros Ticaret koli içeriklerini hazırlarken memnuniyet sağlayacak kalite ve çeşitte ürünlerin seçilmesine büyük önem veriyor ve en uygun fiyatla birleştirerek müşterilerine sunuyor.

Tek tuşla yardım teslimatı Sanal Market’ten


Ramazan boyunca, çoklu veya bireysel talepler www.sanalmarket.com.tr  internet adresinden veya 444 10 44 numaralı sipariş hattı aracılığı ile de alınabilecek ve arzu edilen yere istenilen zamanda teslim edilebilecek. 75 TL üzeri taleplerde teslimat ücretsiz olacak. Böylece Ramazan kolisi çeşitleri, uzakta bulunan akrabalara veya yardım edilmek istenen farklı bölgelere zamanında ulaştırılabilecek. Müşteriler dilerse siparişlerini, seçecekleri Migros mağazalarından teslim almak üzere de verebiliyorlar. Ayrıca anlaşmalı hayır kurumları içerisinden tercih edilecek kuruma teslim edilmek üzere ramazan kolisi bağış siparişleri de verilebiliyor. Hizmet alanı İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Manisa, Kayseri ve Bodrum'u kapsıyor.

Migros’ta 4 alışverişin 1’i  Ramazan’da bedava 

Migros ve 5M mağazaları ile Sanal Market’te inanılmaz fırsatlar Ramazan ayı ve öncesinde sürecek.  6-26 Ağustos 2009 tarihleri arasında, Migros ve 5M Mağazaları ile Sanal Market'te Money Card, Migros Club kart veya diğer parolu kartlarla 4 farklı günde yapılan 60 TL üzerindeki alışverişlerin en düşük tutarlısı 2 Eylül 2009 tarihinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek. Kazanılan tutara ait çekler 18 Eylül 2009 tarihine kadar kiosklardan basılıp kullanılabilecek.