Migroslu Yaşam

Kurulduğumuz günden itibaren işimiz, iyi geleceğin izini sürmek!
Teknolojiye verdiğimiz önem ve yenilikçi uygulamalarımızla aday ve çalışan deneyiminde gelişime hız kesmeden devam ediyoruz.

Çeşitliliğimizi Ahenge Dönüştürüyoruz!

Bir Perakende şirketinden çok daha fazlasıyız! Migros olarak farklılıklarımızı çeşitliliğe, çeşitliliği ahenge dönüştüren büyük bir aileyiz.

Dolaylı istihdam dahil 50 bini aşkın Migrosluyla hem ülkemizde hem de sektörde fark yaratıyoruz.

ÇALIŞAN SAYISI

50.073

Kadın Çalışan Oranı

%40

X+Y Kuşağı

%86

Mağaza

Değerlerimiz

Migros’ta Çalışan Deneyimi

Biz, bir "veri" ve "teknoloji" şirketiyiz! Türkiye'de modern perakende sektörünün öncüsü olarak hem fiziki mağazalarımız hem de Sanal Market ve Migros Hemen gibi online kanallarımız aracılığıyla toplumumuzun ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Migroslulara mükemmel çalışan deneyimi sunmak amacıyla aşağıdaki ilkeleri takip ediyoruz;

Migros’ta tüm adaylarımız ve çalışanlarımızı, adil şartlarda ve objektif kriterlerle değerlendiriyoruz.

İşe alımdan yetkinlik değerlendirme, performans yönetiminden kariyer planlamaya kadar tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizde uyguladığımız bu politikamız ile her zaman hesap verilebilir olmayı sürdürüyoruz.

İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda, herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması için çalışıyoruz. Sürdürülebilir büyümenin ancak eşit imkanlar ve farklı bakış açılarıyla mümkün olacağının bilincindeyiz.

Perakende ve tüketim sektörlerinde kadın çalışan ve yönetici oranının artmasına katkı sağlayan, LEAD Network Europe’un üyesiyiz. Sektörde ve ülkemizde kadın istihdamında sağladığımız değeri global ölçeğe taşıyor, çalışmalarımıza yön veriyoruz.

65 yılı aşkın olgunluğumuzu yeni nesil ve çevik karar alma becerimizle birleştirebilen, dinamik ve her zaman gençliğini koruyan bir şirketiz.

Çevik çalışma modelini bir şirket kültürü olarak ele alarak, geleceğin alışveriş deneyimini tasarlamak için altyapılar ve çalışma ortamları oluşturuyoruz.

BİZDEN KARELER

Migros Perakende Akademisi

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros’un kurumsal akademisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz.

Şirket stratejileri ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda; tüm çalışanlarımızın mesleki, kişisel ve liderlik yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Migros Kariyer'i aşağıdaki sosyal mecralardan takip edebilirsiniz.